اجاره دستگاه زردی نوزاد

اجاره دستگاه زردی نوزاد + سه بعدی تمام اتوماتیک

مرکز درمان زردی نوزادان نی نی سالم با اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل پیشرفته و مدرن ال ای دی سه بعدی بدون نیاز به چشم بند و با قابلیت تنظیم نور در خدمت هموطنان عزیز در سراسر کشور میباشد. این دستگاه های زردی سه بعدی هستند یعنی تابش اشعه نور از سه جهت ( از بالا و از طرفین ) بر نوزاد تابانده میشود و لذا قدرت درمانی آن بسیار بوده و نوزاد را در کمترین زمان ممکن درمان مینماید. قابل ذکر است کیفیت دستگاه به گونه ای است که ضمن داشتن قدرت درمانی بی نظیر، هیچگونه عوارض جانبی نیز ندارد.

قدرت درمانی دستگاه های تولیدی این شرکت که نمونه مهندسی معکوس شده از دستگاه فتوتراپی مدرن آلمانی است بسیار بالاست به گونه ای که قادر است زردی نوزاد تا درجه 21 بیلی روبین را به راحتی در منزل درمان نماید. در ادامه میتوانید فیلم آموزشی نحوه استفاده از دستگاه زردی نوزاد سه بعدی شرکت نی نی سالم را ملاحظه بفرمایید.


فیلم آموزشی

همانطور که در فیلم مذکور مشاهده کردید استفاده از دستگاه درمان زردی شرکت نی نی سالم بسیار آسان است و به تخصص خاصی نیاز ندارد. البته در صورت اجاره دستگاه، کارشناسان خبره همزمان با ارسال دستگاه به حضور خواهند رسید و ضمن ارائه مشاوره های لازم، توضیحات ضروری را نیز خواهند داد.

اجاره دستگاه زردی نوزاد

دستگاه زردی نوزاد سه بعدی هوشمند

آیا با اجاره دستگاه فتوتراپی زردی نوزادمان برطرف میشود؟

این سوالی است که بسیاری از پدر و مادرانی که نوزادشان در بدو تولد زردی دارد از خود میپرسند و واقعا نمیدانند که باید چکار کنند تا نوزادشان بدون نگرانی درمان گردد.

قطعا دستگاههای مختلف فتوتراپی که تولید گشته و روانه بازار شده اند با هدف کاهش و درمان زردی در نوزادان بوده است اما کاملا روشن است که کیفیت درمانی آنها میتواند متفاوت باشد. به والدین عزیز توصیه میگردد جهت اجاره دستگاه زردی بچه موارد زیر را حتما رعایت نمایند:

  1. قبل از اجاره دستگاه فتوتراپی حتما از میزان زردی نوزاد خود ترجیحا از طریق آزمایش خون و یا استفاده از دستگاه بیلی چک و در صورت عدم دسترسی با استفاده از جدول زردی نوزاد مطلع گردند.
  2. با تماس با کارشناسان مراکز معتبر درمانی، ضمن دریافت مشاوره، نسبت به روشهای درمانی اطلاعات لازم را کسب نمایند.
  3. از دستگاه های درمانی به روز و جدید که دارای لامپ ال ای دی هستند استفاده نمایند. دستگاه های فتوتراپی با لامپ های ال ای دی هم قدرت درمانی خوبی دارند و هم بر نوزاد عوارض خطرناک ایجاد نمینمایند.
  4. در طول درمان و هنگام استفاده از دستگاه، مرتب ظاهر فیزیکی نوزاد خود را بررسی کنند
  5. در طول مدت زمانی که نوزاد جهت انجام فتوتراپی زیر دستگاه قرار دارد ارتباط خود را با کارشناسان مرکز درمانی حفظ نمایند.

بعد از 48 یا 72 ساعت استفاده از دستگاه، مجددا درجه زردی نوزاد خود را بررسی نمایند.

هزینه فتوتراپی در منزل

روشن است که قیمت و هزینه اجاره دستگاه زردی بستگی به نوع و برند دستگاه و قدرت درمانی آن دارد اما آنچه که متصور است قطعا این مقدار هزینه در مقایسه با بستری کردن نوزاد در بیمارستان و پرداخت مخارج فراوان آن قابل مقایسه نیست. البته مرکز درمانی نی نی سالم با توجه به شرایط مالی و توانایی های اقتصادی خانواده ها مناسب ترین دستگاه فتوتراپی را با توجه به کیفیت آن در اختیار خانواده های عزیز قرار میدهد.

مراکز تحت پوشش

خدمات شرکت نی نی سالم فروش و کرایه دستگاه زردی بچه فتوتراپی در بسیاری از استانها و شهرستانها از جمله، تهران ، شرق تهران ، غرب تهران ، شمال تهران ، جنوب تهران ، مرکز تهران ، تهرانپارس ، کرج ، قم ، مشهد ، شهرری ، شیراز ، اهواز ، شهر قدس ، یزد ، تبریز ، کرمانشاه ، نوشهر ، چالوس ، ساری ، اصفهان ، اسلامشهر ، شهریار و  … میباشد.

با توجه به اینکه دفتر مرکزی این شرکت در شرق تهران واقع است اجاره دستگاه زردی شکن نوزاد فتوتراپی در شرق تهران بدون هزینه ایاب و ذهاب انجام میشود.

بهترین مرکز اجاره دستگاه زردی کدام است؟

قطعا بهترین مرکز درمانی آن است که ضمن ارائه خدمات با کیفیت، هم قیمت مناسبی داشته باشد و هم پشتیبانی شبانه روزی.

آیا امکان مشاوره برای اجاره دستگاه فتوتراپی مناسب وجود دارد؟

کارشناسان مجرب شرکت نی نی سالم به صورت شبانه روزی جهت مشاوره رایگان درمان زردی نوزاد در خدمت هموطنان عزیز میباشد.

آیا استفاده از دستگاه زردی نوزاد خانگی برای کودک عوارض دارد؟

چنانچه از دستگاه های درمان زردی مدرن و پیشرفته امروزی که دارای لامپ های ال ای دی با کیفیت باشند هیچگونه عوارضی ایجاد نخواهد شد. توصیه میگردد که از دستگاه های فتوتراپی قدیمی که دارای لامپ های فلورسنت هستند استفاده نگردد چون به شدت برای پوست نوزاد خطرناک بوده و عوارض نیز دارند.

Summary
اجاره دستگاه زردی نوزاد
Service Type
اجاره دستگاه زردی نوزاد
Provider Name
جعفری,
شرکت نی نی سالم, Telephone No.02177431657
Area
تهران
Description
اجاره دستگاه زردی نوزاد سه بعدی تمام اتوماتیک با لامپ ال ای دی و بدون نیاز به چشم بند و با قابلیت تنظیم میزان نور جهت درمان زردی نوزادان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.