کرایه دستگاه درمان زردی نوزاد فتوتراپی

کرایه دستگاه درمان زردی فتوتراپی

کرایه دستگاه درمان زردی نوزاد

یکی از بهترین روشهای درمان یرقان نور درمانی برای زردی نوزاد با کرایه دستگاه درمان زردی نوزاد فتوتراپی خانگی میباشد که در حال حاضر توسط مرکز درمانی نی نی سالم انجام میشود. کلیه تجهیزات فتوتراپی این مجموعه مطابق با آخرین تکنولوژی و استانداردهای روز دنیاست.

این تجهیزات پیشرفته و مدرن بوده و دارای لامپ های ال ای دی ، سه بعدی ، بدون نیاز به چشم بند و با قابلیت تنظیم نور میباشد. کیفیت تجهیزات این شرکت به گونه ایست که علاوه بر داشتن قدرت درمانی فوق العاده هیچگونه عوارض جانبی خطرناک نیز ندارد. قدرت دستگاههای تولیدی این شرکت بسیار بالاست به گونه ای که میتواند زردی نوزاد تا درجه 21 بیلی روبین را به راحتی در منزل درمان نماید.

دستگاه های زردی این شرکت از طریق مهندسی معکوس از پیشرفته ترین و مدرنترین نوع ساخت آلمان که دارای آخرین و بالاترین تکنولوژیهای روز دنیا هستند توسط مهندسین مجرب و توانمند کشورمان طراحی و ساخته شده اند لذا کیفیت درمانی بی نظیری دارند و به جرات میتوان گفت که عملکرد درمانی آنها از نوع بیمارستانی نیز بالاتر و بهتر است.

فیلم آموزشی

هزینه کرایه دستگاه درمان زردی نوزاد خانگی

میزان هزینه کرایه دستگاه فتوتراپی زدی نوزاد نیز رابطه مستقیم با نوع آن دارد اما با توجه به تنوع تجهیزات فتوتراپی این مرکز بهترین نوع آن متناسب با شرایط اقتصادی خانواده ها ارسال میگردد به طوریکه هزینه آن به مراتب از بستری کردن کودک در بیمارستان پایین تر خواهد بود. ضمنا با توجه به اینکه دفتر مرکزی این شرکت در شرق تهران قرار دارد هزینه ایاب و ذهاب برای ساکنین تهران نو و نارمک به صورت رایگان است.

ضمنا در صورت درخواست کرایه و یا خرید دستگاه درمان زردی نوزاد از این مرکز، کارشناسان مجرب و متخصص ما نیز که دارای سوابق طولانی در خصوص نوزادان هستند مشاوره های لازم و ضروری را به والدین عزیز ارائه مینمایند. گفتنی است خدمات این مرکز نیز به صورت شبانه روزی و 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل میباشد.

آیا با کرایه دستگاه زردی فتوتراپی نوزادمان کاملا خوب میشود؟

چنانچه کودک بیماری خاصی نداشته باشد و همچنین والدین محترم تمام دستورالعملها را به درستی انجام دهند با اطمینان فرزند شما به طور کامل بهبود خواهد یافت. در طول مدت زمانیکه دستگاه زردی نوزاد را کرایه کرده اید و در اختیار شما قرار دارد میتوانید به صورت شبانه روزی با کارشناسان ما در ارتباط بوده و از مشاوره های رایگان جهت درمان فرزندتان بهره مند گردید.

قابل ذکر است کلیه تجهیزات درمانی پس از اتمام کرایه آن و بازگشت به داخل شرکت، در بخش فنی و مهندسی تحت چکاپ و بررسی کامل قرار میگیرد و علاوه بر نظافت و ضدعفونی، در صورت ضرورت لامپهای آن پس از طی کردن ساعت کار مشخص شده تعویض میشود تا برای نوزادان بعدی بدون مشکل استفاده گردد.

کرایه دستگاه فتوتراپی نی نی سالم

1- فتوتراپی 3D-LED560 سه بعدی

این مدل با مهندسی معکوس از یک نمونه آلمانی توسط مهندسین خبره کشورمان طراحی و تولید شده و کیفیت بی نظیری دارد به گونه ای که به لحاظ عملکردی از انواع بیمارستانی برتری ویژه ای دارد. چون تابش نور در این مدل از سه طرف میباشد لذا وقتی که کودک داخل دستگاه قرار دارد نیازی به جابجا کردن وی نمیباشد لذا در آرامش کامل درمان میگردد.

2- فتوتراپی FT-LED432 تک بعدی

مدل مذکور از لامپهای ال ای دی فیلیپس با کیفیت فوق العاده ساخته شده و کیفیت درمانی خوبی از خود ارائه مینماید. این مدل نیز بدون چشم بند است و چون تک بعدیست لازم است بچه هر چند دقیقه یکبار پهلو به پهلو شود تا همه قسمتهای بدنش نور دریافت کند. برای استفاده از آن نیازی به بستن چشم نوزاد نیست و نور آن نیز هیچ خطری برای چشم ندارد.

3- فتوتراپی 3D-LED560 هرمی سه بعدی

این نوع از تجهیزات جزو جدیدترین محصولات مجموعه نی نی سالم است که مطابق با آخرین متد روز دنیا طراحی و تولید گشته و با توجه به تابش چند جهته برای درمان نوزادانی که درجه زردی آنها بالاست مورد استفاده قرار میگیرد. کیفیت آن بسیار بالاست و به هیچ عنوان عوارض مضری برای بچه ایجاد نمیکند.

کرایه دستگاه درمان زردی نوزاد فتوتراپی

4- فتوتراپی FT-LED544 تک بعدی

این مدل تک بعدیست یعنی تابش اشعه نور فقط از بالا به بدن کودک تابیده میشود. چون سر بچه به صورت کامل داخل وسیله قرار میگیرد لذا بستن چشم نوزاد و استفاده از چشم بند در این مدل ضروریست.

میتوانید در صورت نیاز به کرایه تجهیزات مذکور با کارشناسان مجرب و متخصص ما به صورت شبانه روزی و 24 ساعته تماس بگیرید.

 

مرکز درمان یرقان نوزادان نی نی سالم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.