تعمیر دستگاه فتوتراپی خانگی

برای والدینی که باید زردی نوزاد خود را با درمان نمایند دو راه وجود دارد، یا باید کودک خود را در بیمارستان بستری نمایند و از تجهیزات بیمارستانی او را درمان نمایند یا باید با استفاده از دستگاه خانگی کودک خود را در منزل و در آغوش خود درمان نمایند لذا ضرورت دارد مراکز درمانی که این تجهیزات را ارائه مینمایند با تعمیر دستگاه فتوتراپی آشنایی کامل داشته باشند تا در صورت نیاز بتوانند آن را بدون وقفه و در حداقل زمان ممکن تعمیر نمایند.

تعمیر دستگاه فتوتراپی نوزاد به چه صورت است؟

تعمیر دستگاه فتوتراپی خانگی

  • ابتدا لازم است کسی که میخواهد کار تعمیرات را انجام بدهد به مسائل فنی آشنا باشد و یا به اصطلاح دست به آچار باشد. شخص تعمیرکار باید تا حدودی به رشته برق آشنایی داشته باشد و مدارات الکترونیکی و قطعات الکترونیکی را بشناسد. باید ابزار آلات مربوط به رشته تخصصی برق را نیز داشته باشد که مهمترین آن اهم متر است. باید جهت بررسی لامپ ها و مدارات آن جهت تعمیر دستگاه فتوتراپی کار با مولتی متر را به درستی بداند. قطعا اگر ایرادات سطحی باشد میتواند آنها را برطرف نموده و دستگاه فتوتراپی را تعمیر نماید. تعویض لامپ ها نیز عمدتا به راحتی امکان پدیر است.

هزینه تجهیزات شرکت نی نی سالم

  • شرکت نی نی سالم نیز به منظور خدمت رسانی به والدین عزیزی که نوزادشان با بیماری یرقان متولد میشود اقدام به ارائه خدمات فتوتراپی در منزل همگام با آخرین تکنولوژی روز دنیا نموده است. با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی شرکت نی نی سالم کلیه دستگاههای قدیمی خود را از مدار خارج نموده و انواع جدید و پیشرفته با لامپهای ال ای دی بدون نیاز به چشم بند و سه بعدی اتوماتیک هوشمند را جایگزین وسایل قبلی خود نمود.

    این تجهیزات بسیار پر قدرتند و قادرند به ازای هر ۲۴ ساعت استفاده، میزان بیلی روبین نوزادان را ۵ واحد کاهش دهند. همین مسئله باعث گردیده تا نوزادانی که میزان یرقان بالایی نیز دارند (تا 21 بیلی روبین)، به راحتی با استفاده از این تجهیزات در منزل درمان گردند.

  • با توجه به اینکه تجهیزات این مرکز از نوع پیشرفته میباشند و در آنها مدارات پیچیده جهت افزایش کیفیت وجود دارد لذا توصیه میگردد از تعمیر دستگاه های فتوتراپی این مرکز خودداری نموده و انجام این مهم را به متخصصین شرکت واگدار نماید. قطعا مهندسین خبره مرکز نی نی سالم با بررسی تجهیزات مورد نظر بهترین سرویسها را ارائه خواهند نمود.

 

  مرکز درمان زردی نوزادان نی نی سالم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.