اجاره دستگاه فتوتراپی خانگی

اجاره دستگاه فتوتراپی نوزاد خانگی

اجاره دستگاه فتوتراپی | سه بعدی ال ای دی خانگی

تعداد قابل توجهی از کودکان در بدو تولدشان ممکن است با یرقان یا همان زردی متولد گردند اما چاره کار چیست؟ قطعا اجاره دستگاه فتوتراپی نوزاد از نوع خانگی که استاندارد باشد و لامپ های آن از نوع ال ای دی باشد میتواند به عنوان بهترین گزینه برای درمان این نوزادان قرار گیرد اما سوال این است که چه نوعی از دستگاه فتوتراپی باید استفاده گردد تا فرزندمان به طور کامل درمان گردد ضمن اینکه هزینه های پرداختی نیز معقول باشد.

والدین عزیز قطعا میتوانند چنانچه فرزندشان زردی داشت وی را به بیمارستان ببرند و او را همان جا بستری کنند. بسیاری از پزشکان نیز به علت کسب درآمد خود والدین را مجبور به بستری کردن نوزاد میکنند چرا که مبالغ قابل توجهی از این راه بدست می آورند اما گفتنی است که به طور معمول برای درمان زردی اصلا نیاز به خواباندن بچه در بیمارستان نیست و این بیماری به راحتی در منزل درمان میشود.

فقط وقتی کودک در بیمارستان بستری میشود که درجه زردی وی خیلی بالا ( بیلی روبین خونش بیشتر از 20 میلی گرم بر دسی لیتر ) باشد که در این صورت باید خون نوزاد تخلیه شده و مجددا با خون سالم تعویض گردد.

اگر فرزندمان زردی داشت چکار کنیم؟

ابتدا باید آزمایش داده تا از میزان دقیق زردی فرزند خود مطلع شوید. اگر رفتن به آزمایشگاه مشکلاتی برای والدین دارد میتوان از بیلی چک برای اندازه گیری زردی نوزاد استفاده نمود. همچنین با کمی دقت میتوان از روی جدول زردی نوزادان به میزان زردی کودک پی ببرید.

بعد از مشخص شدن میزان بیلی روبین میتوانید با مراکزی که دستگاه فتوتراپی اجاره میدهند تماس بگیرید. از جمله مراکز معتبر درمان زردی نوزادان شرکت نی نی سالم است. میتوانید با کارشناسان شرکت تماس بگیرید و مشاوره های لازم را از متخصصین شرکت به صورت رایگان دریافت کنید. پس از آن متخصصین مرکز بهترین نوع دستگاه فتوتراپی را با توجه به اطلاعات جمع آوری شده به شما پیشنهاد میکنند.

اجاره دستگاه فتوتراپی نوزاد خانگی

در صورت نیاز شما کارشناسان ما جهت نصب و راه انداری دستگاه زردی نوزاد به حضورتان میرسند و روش استفاده از تجهیزات مذکور و همچنین نحوه قرار دادن نوزاد در دستگاه فتوتراپی را به شما آموزش میدهند. پس از پایان بهبودی که معمولا دو تا سه روز بعد میباشد جهت تحویل دستگاه مجددا به حضورتان میرسند.

گفتنی است تجهیزات درمان زردی نوزادان این شرکت سه بعدی و تمام اتوماتیک ال ای دی است که مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیاست.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس بگیرید