دستگاه زردی نوزاد ال ای دی

دستگاه زردی نوزاد ال ای دی

دستگاه درمان زردی نوزاد ال ای دی یکی از بهترین روشهای درمان نوزادانی است که در بدو تولد و یا تا چند روز بعد از تولد دارای بیماری یرقان هستند. به همین منظور مرکز درمان یرقان نوزاد نی نی سالم با محوریت فروش و اجاره تجهیزات درمانی نوزادان تاسیس گردید.

این مرکز هم اکنون ضمن تجهیز به انواع تجهیزات پیشرفته و مدرن مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا به همراه کادر درمانی مجرب و متخصص با اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد در خدمت هموطنان عزیز در سراسر کشور میباشد.

برای والدین عزیزی که فرزند دلبندشان با بیماری زردی متولد شده و باید درمان گردد بهترین راه نور درمانی با دستگاه میباشد چون این روش علی رغم اینکه یک روش قطعی درمان است هزینه به مراتب کمتری نیز از سایر روشهای درمانی دیگر دارد.

شرکت نی نی سالم برای عزیزانی که قصد دارند کسب و کار جدیدی راه اندازی نموده تا ضمن خدمت به هموطنان عزیز، کسب درآمد نیز داشته باشند فروش دستگاه زردی نوزاد را در نظر گرفته است. قیمت دستگاه زردی نوزاد ال ای دی این شرکت در مقایسه با کیفیت بی نظیر آن بسیار به صرفه است. ضمنا تمام تجهیزات این شرکت به مدت یکسال دارای گارانتی است.

دستگاه های زردی نوزاد شرکت نی نی سالم

1- مدل 3D-LED560

دستگاه زردی نوزاد ال ای دی

مدرنترین و پیشرفته ترین نوع دستگاه فتوتراپی ال ای دی نوزاد که بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا طراحی و تولید گشته و مشخصات کلی آن عبارت است از:

 • تابش نور از سه جهت بالا و طرفین (سه بعدی)
 • لامپ ال ای دی با قابلیت تمرکز نور و نفوذ پذیری عالی و طول عمر بالا بدون امواج یو وی
 • بدون نیاز به چشم بند فتوتراپی
 • هوشمند تمام اتوماتیک
 • قابلیت تنظیم شدت تابش نور
 • درمان بیماری تا 21 بیلی روبین
 • بسیار سبک و قابل حمل

ضمنا فیلم آموزشی روش استفاده از دستگاه زردی سه بعدی شرکت نی نی سالم در زیر آمده است که میتوانید آن را تماشا کنید. تماشای فیلم مذکور برای خانم های عزیزی که قصد بارداری دارند نیز توصیه میگردد تا قبل از زایمان با روشهای کاهش بیلی روبین نوزادان آشنایی کامل پیدا کنند.

2- مدل FT-LED432

نوع مذکور جزو بهترین دستگاه زردی نوزاد ال ای دی تک بعدی است که مشخصات آن عبارت است از:

 • تابش نور به سطح پوست بچه فقط از بالا  (تک بعدی)
 • لامپ ال ای دی عدسی دار آلمانی با قابلیت تمرکز نور و نفوذ پذیری عالی بدون امواج مضر یو وی
 • بدون نیاز به چشم بند ( دستگاه زردی بدون عوارض )
 • قابلیت تنظیم شدت تابش نور
 • درمان یرقان تا 18 بیلی روبین
 • سبک و قابل حمل

چنانچه والدین عزیز تصمیم به درمان نوزاد خود از مرکز درمانی نی نی سالم دارند این مجموعه مناسب ترین دستگاهها را به همراه کارشناس خبره جهت نصب و ارائه آموزشهای لازم در اسرع وقت ارسال میکند.

چه وقت از دستگاه زردی نوزاد استفاده کنیم؟

زردی در کودکان یا به محض تولد خود را نشان میدهد یا چند روز پس از تولد. لذا ضرورت دارد والدین عزیز حداقل به مدت یک هفته به طور مرتب میزان درجه زردی نوزاد خود را از طریق جدول یا مشاوره با پزشک بررسی نمایند چرا که ممکن است این بیماری چند روز پس از تولد نمایان شود.

یادآور میگردد زردی نوزاد بیماری شایعی است و اگر به موقع تشخیص داده شود درمان بسیار راحتی دارد و برای خانواده ها اصلا جای نگرانی ندارد. اما اگر خانواده ها نسبت به این بیماری بی اطلاع باشند و یا در درمان آن سهل انگاری کنند عواقب بسیار خطرناک و جبران ناپذیری خواهد داشت که از جمله آن میتوان به عقب ماندگی ذهنی نوزاد تا آخر عمر اشاره نمود.

به محض اینکه متوجه شدید نوزادتان یرقان دارد بدون تامل با کارشناسان ما در شرکت نی نی سالم تماس بگیرید. کارشناسان خبره ما ضمن مشاوره های تخصصی لازم برای کرایه دستگاه درمان زردی نوزاد در منزل، بهترین نوع دستگاه را متناسب با شرایط شما پیشنهاد مینمایند. در صورت تایید شما با مراجعه حضوری به منزل شما، تجهیزات را نصب و توضیحات لازم را ارائه مینمایند و تا زمان بهبودی کامل فرزندتان در کنارتان حضور خواهند داشت.

 

مرکز درمان یرقان نوزادان نی نی سالم با دستگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.