دستگاه رفع یرقان نوزادان

دستگاه رفع یرقان نوزادان ال ای دی

دستگاه رفع یرقان نوزادان یکی از بهترین روشهای درمان نوزادانی است که در بدو تولد و یا تا چند روز بعد از تولد دارای بیماری یرقان هستند. به همین منظور مرکز درمان یرقان نوزاد نی نی سالم با محوریت فروش و اجاره تجهیزات درمانی نوزادان تاسیس گردید.

این مرکز هم اکنون ضمن تجهیز به انواع تجهیزات پیشرفته و مدرن مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا به همراه کادر درمانی مجرب و متخصص با اجاره دستگاه درمان زردی نوزاد در خدمت هموطنان عزیز در سراسر کشور میباشد.

برای والدین عزیزی که فرزند دلبندشان با بیماری زردی متولد شده و باید درمان گردد بهترین راه نوردرمانی با دستگاه میباشد چون این روش علی رغم اینکه یک روش قطعی درمان است هزینه به مراتب کمتری نیز از سایر روشهای درمانی دیگر دارد.

شرکت نی نی سالم برای عزیزانی که قصد دارند کسب و کار جدیدی راه اندازی نموده تا ضمن خدمت به هموطنان عزیز، کسب درآمد نیز داشته باشند فروش دستگاه رفع زردی را در نظر گرفته است. قیمت دستگاه زردی نوزاد ال ای دی این شرکت در مقایسه با کیفیت بی نظیر آن بسیار به صرفه است. ضمنا تمام تجهیزات این شرکت به مدت یکسال دارای گارانتی است.

چه وقت از دستگاه رفع یرقان نوزادان استفاده کنیم؟

زردی در کودکان یا به محض تولد خود را نشان میدهد یا چند روز پس از تولد. لذا ضرورت دارد والدین عزیز حداقل به مدت یک هفته به طور مرتب میزان درجه زردی نوزاد خود را از طریق جدول یا مشاوره با پزشک بررسی نمایند چرا که ممکن است این بیماری چند روز پس از تولد نمایان شود.

یادآور میگردد زردی نوزاد بیماری شایعی است و اگر به موقع تشخیص داده شود درمان بسیار راحتی دارد و برای خانواده ها اصلا جای نگرانی ندارد. اما اگر خانواده ها نسبت به این بیماری بی اطلاع باشند و یا در درمان آن سهل انگاری کنند عواقب بسیار خطرناک و جبران ناپذیری خواهد داشت که از جمله آن میتوان به عقب ماندگی ذهنی نوزاد تا آخر عمر اشاره نمود.

به محض اینکه متوجه شدید نوزادتان یرقان دارد بدون تامل با کارشناسان ما در شرکت نی نی سالم تماس بگیرید. کارشناسان خبره ما ضمن مشاوره های تخصصی لازم برای کرایه دستگاه رفع یرقان نوزاد در منزل، بهترین نوع دستگاه را متناسب با شرایط شما پیشنهاد مینمایند. در صورت تایید شما با مراجعه حضوری به منزل شما، تجهیزات را نصب و توضیحات لازم را ارائه مینمایند و تا زمان بهبودی کامل فرزندتان در کنارتان حضور خواهند داشت.

 

مرکز رفع یرقان نوزادان نی نی سالم با دستگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.