دستگاه زردی نوزاد ال ای دی

دستگاه زردی نوزاد ال ای دی

دستگاه زردی نوزاد ال ای دی سه بعدی

دستگاه زردی نوزاد ال ای دی یکی از بهترین روشهای درمان نوزادانی است که در بدو تولد و یا تا چند روز بعد از تولد دارای بیماری زردی هستند. به همین منظور مرکز درمان زردی نوزاد نی نی سالم با محوریت فروش و اجاره تجهیزات درمان یرقان تاسیس گردید.

این مرکز هم اکنون ضمن تجهیز به انواع تجهیزات پیشرفته و مدرن مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا به همراه کادر درمانی مجرب و متخصص با اجاره دستگاه فتوتراپی زردی نوزاد در خدمت هموطنان عزیز در سراسر کشور میباشد.

برای والدین عزیزی که فرزند دلبندشان با بیماری زردی متولد شده و باید درمان گردد بهترین راه استفاده از تجهیزات جانبی میباشد چون این روش علی رغم اینکه یک روش قطعی درمان زردی است هزینه به مراتب کمتری نیز از سایر روشهای درمانی دیگر دارد.

شرکت نی نی سالم برای عزیزانی که قصد دارند کسب و کار جدیدی راه اندازی نموده تا ضمن خدمت به هموطنان عزیز، کسب درآمد نیز داشته باشند فروش دستگاه فتوتراپی نوزاد را در نظر گرفته است. قیمت فروش انواع دستگاه زردی نوزاد ال ای دی این شرکت در مقایسه با کیفیت بی نظیر آن بسیار به صرفه است. ضمنا تمام تجهیزات این شرکت به مدت یکسال دارای گارانتی است.

دستگاه زردی نوزاد شرکت نی نی سالم

1- دستگاه زردی نوزاد مدل 3D-LED560

مدرنترین و پیشرفته ترین نوع دستگاه زردی نوزاد فتوتراپی ال ای دی که بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا طراحی و تولید گشته و مشخصات کلی آن عبارت است از:

 • تابش نور از سه جهت بالا و طرفین (سه بعدی)
 • لامپ ال ای دی با قابلیت تمرکز نور و نفوذ پذیری عالی و طول عمر بالا بدون امواج یو وی
 • بدون نیاز به چشم بند فتوتراپی
 • هوشمند تمام اتوماتیک
 • قابلیت تنظیم شدت تابش نور
 • درمان زردی تا 21 بیلی روبین
 • بسیار سبک و قابل حمل

2- دستگاه مدل FT-LED432

دستگاه زردی نوزاد ال ای دی

نوع مذکور جزو بهترین دستگاه زردی نوزاد فتوتراپی ال ای دی تک بعدی است که مشخصات آن عبارت است از:

 • تابش نور به سطح پوست نوزاد فقط از بالا  (تک بعدی)
 • لامپ ال ای دی عدسی دار آلمانی با قابلیت تمرکز نور و نفوذ پذیری عالی بدون امواج مضر یو وی
 • بدون نیاز به چشم بند
 • قابلیت تنظیم شدت تابش نور
 • درمان زردی تا 18 بیلی روبین
 • سبک و قابل حمل

چنانچه والدین عزیز جهت درمان نوزاداشان تصمیم به درمان زردی فرزند خود از مرکز درمانی نی نی سالم دارند این مجموعه مناسب ترین تجهیزات را به همراه کارشناس خبره جهت نصب و ارائه آموزشهای لازم در اسرع وقت ارسال میکند. ضمنا فیلم آموزشی روش استفاده از دستگاه زردی نوزاد سه بعدی شرکت نی نی سالم در زیر آمده است که میتوانید آن را تماشا کنید. تماشای فیلم مذکور برای خانم های عزیزی که قصد بارداری دارند نیز توصیه میگردد تا قبل از زایمان با روشهای درمان زردی نوزادان آشنایی کامل پیدا کنند.

نحوه استفاده از دستگاه زردی نوزاد نی نی سالم

بسیاری از خانواده ایی که نوزادشان با زردی متولد میشوند بر سر دوراهی درمان فرزندشان قرار میگیرند و نمیدانند که نوزادشان را در بیمارستان بستری کنند و درمان فرزند دلبندشان را در محیط بیمارستان انجام دهند یا روش درمان زردی نوزاد در منزل و در آغوش گرم مادر را انتخاب نمایند که روشن است درمان زردی نوزاد در منزل مزایای فراوانی دارد و اکثرا خانواده ها ترجیح میدهند فرزند خود را در خانه و کنار خود درمان کنند.

کی بفهمیم که نوزادمان زردی دارد؟

زردی در نوزاد یا به محض تولد خود را نشان میدهد یا چند روز پس از تولد. لذا ضرورت دارد والدین عزیز حداقل به مدت یک هفته به طور مرتب میزان درجه زردی نوزاد خود را از طریق جدول یا مشاوره با پزشک بررسی نمایند چرا که ممکن است بیماری زردی چند روز پس از تولد نمایان شود.

یادآور میگردد زردی کودک بیماری شایعی است و اگر به موقع تشخیص داده شود درمان بسیار راحتی دارد و برای خانواده ها اصلا جای نگرانی ندارد. اما اگر نوزادی زردی داشته باشد و خانواده ها نسبت به آن بی اطلاع باشند و یا در درمان آن سهل انگاری کنند عواقب بسیار خطرناک و جبران ناپذیری خواهد داشت که از جمله آن میتوان به عقب ماندگی ذهنی نوزاد تا آخر عمر اشاره نمود.

به محض اینکه متوجه شدید نوزادتان زردی دارد بدون تامل با کارشناسان ما در شرکت نی نی سالم تماس بگیرید. کارشناسان خبره ما ضمن مشاوره های تخصصی لازم برای اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل، بهترین نوع آن را متناسب با شرایط شما پیشنهاد مینمایند. در صورت تایید شما با مراجعه حضوری به منزل شما، دستگاه را نصب و توضیحات لازم را ارائه مینمایند و تا زمان بهبودی کامل فرزندتان در کنارتان حضور خواهند داشت.

 

مرکز فروش و اجاره دستگاه زردی نوزاد نی نی سالم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.