دماسنج دیجیتال دستگاه زردی

      دیدگاه‌ها برای دماسنج دیجیتال دستگاه زردی بسته هستند

دماسنج دیجیتال دستگاه زردی جهت نمایش لحظه ای دمای اطاق نوزاد

دماسنج دیجیتال با نمایش دقیق دمای محیط در دستگاه زردی نوزاد یکی از موارد مهم و حیاتی و بسیار تاثیر گذار در درمان زردی نوزاد است. هنگام استفاده از دستگاه زردی نوزاد میزان دمای هوای اطاق باید به طور دقیق رصد گردد. بنابر این دستگاه های فتوتراپی مدرن به دماسنج های دقیق دیجیتال تجهیز شده اند که میزان دمای محیطی که نوزاد در آن قرار دارد را به دقت به نمایش میگذارند.

نحوه استفاده از دماسنج دستگاه زردی

همانطور که والدین عزیز و گرامی استحضار دارند هنگام استفاده از دستگاه فتوتراپی نوزاد باید کاملا لخت بوده و فقط با پوشک و چشم بند زیر دستگاه زردی قرار گیرد. چنانچه میزان دمای اطاق خنک تر از حد توصیه شده باشد ( با مشاهده دماسنج دیجیتال دستگاه زردی میتوان به میزان دما پی برد ) با توجه به اینکه نوزاد بدون لباس است  و جسم نوزاد چند روزه بسیار لطیف و ظریف است امکان سرما خوردگی نوزاد وجود دارد.

از طرفی گرما خود عامل تشدید شدن زردی است و چنانچه دمای اطاق نوزاد بیشتر از مقدار توصیه شده باشد روند خوب شدن نوزاد کند شده و درمان زردی بچه به تاخیر می افتد. از این رو واضح است که مناسب بودن دمای اطاق نوزاد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بنابر این یکی از تجهیزات بسیار مهم و کاربردی که بر روی انواع دستگاه فتوتراپی وجود دارد دماسنج دیجیتال است. با توجه به اهمیت موارد گفته شده کیفیت و دقت دماسنج بکار گرفته شده در دستگاه فتوتراپی نیز بسیار مهم است.

دماسنج دیجیتال

کلیه دستگاه های شرکت نی نی سالم دارای نشانگر درجه حرارت اطاق نوزاد به صورت الکترونیکی و  دیجیتالی و بسیار دقیق می باشند و تنظیم دمای محیط نوزاد مطابق با دمای استاندارد میتواند تاثیر بسزایی در افزایش سرعت درمان زردی نوزاد داشته باشد.

میزان دمای مناسب درمان زردی نوزاد

دمای مناسب برای اطاق نوزاد هنگام استفاده از دستگاه فتوتراپی خانگی کودکان طبق دماسنج دیجیتال دستگاه باید بین ۲۸ الی ۳۲ درجه سانتی گراد باشد. دمای کمتر از این مقدار می تواند باعث سرماخوردگی نوزاد شده که مشکلات خود را به همراه دارد و دمای بیشتر از مقدار عنوان شده نیز باعث تشدید بیماری زردی شده و روند درمان را با مشکل مواجه می کند.