دمای اتاق برای زردی نوزاد

      دیدگاه‌ها برای دمای اتاق برای زردی نوزاد بسته هستند

دماسنج دیجیتال دستگاه زردی برای نمایش لحظه ای دمای اتاق نوزاد

دماسنج دیجیتال با نمایش دقیق دمای محیط اتاق در دستگاه برای زردی نوزاد یکی از موارد مهم و حیاتی و بسیار تاثیر گذار در درمان زردی نوزادان است. هنگام استفاده از دستگاه زردی نوزاد میزان دمای هوای اطاق باید به طور دقیق رصد گردد. بنابر این دستگاه های فتوتراپی مدرن به دماسنج های دقیق دیجیتال تجهیز شده اند که میزان دمای محیطی که نوزاد در آن قرار دارد را به دقت به نمایش میگذارند.

نحوه استفاده از دماسنج دستگاه زردی

همانطور که والدین عزیز و گرامی استحضار دارند هنگام استفاده از دستگاه فتوتراپی ، کودک باید کاملا لخت بوده و فقط با پوشک و چشم بند باشد. چنانچه میزان دمای اطاق خنک تر از حد توصیه شده باشد ( با مشاهده دماسنج دیجیتال دستگاه زردی میتوان به میزان دما پی برد ) با توجه به اینکه کودک بدون لباس است  و جسم چند روزه اش بسیار لطیف و ظریف است امکان سرما خوردگی بچه وجود دارد.

از طرفی گرما خود عامل تشدید شدن زردی است و چنانچه دمای اطاق نوزاد بیشتر از مقدار توصیه شده باشد روند خوب شدن نوزاد کند شده و درمان زردی بچه به تاخیر می افتد. از این رو واضح است که مناسب بودن دمای اطاق نوزاد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

بنابر این یکی از تجهیزات بسیار مهم و کاربردی که بر روی انواع دستگاه فتوتراپی وجود دارد دماسنج دیجیتال است. با توجه به اهمیت موارد گفته شده کیفیت و دقت دماسنج بکار گرفته شده در تجهیزات فتوتراپی نیز بسیار مهم است زیرا که درمان زردی کودک در دمای بهینه باعث کاهش عوارض دستگاه زردی نوزاد میشود.

دمای اتاق برای زردی نوزاد

کلیه دستگاه های شرکت نی نی سالم دارای نشانگر درجه حرارت اطاق نوزاد به صورت الکترونیکی و  دیجیتالی و بسیار دقیق می باشند و تنظیم دمای محیط نوزاد مطابق با دمای استاندارد میتواند تاثیر بسزایی در افزایش سرعت درمان زردی نوزاد داشته باشد.

میزان دمای مناسب چقدر باید باشد؟

دمای مناسب برای اطاق کودک هنگام استفاده از دستگاه فتوتراپی خانگی کودکان طبق دماسنج دیجیتال باید حدود ۲۸  درجه سانتی گراد باشد. دمای کمتر از این مقدار می تواند باعث سرماخوردگی بچه شده که مشکلات خود را به همراه دارد و دمای بیشتر از مقدار عنوان شده نیز باعث تشدید بیماری زردی شده و روند درمان را با مشکل مواجه می کند. پس لازم است جهت بهبود سریعتر و بهتر بچه دمای اطاق به حدود 28 تنظیم گردد.

( مرکز فروش و اجاره دستگاه زردی نوزاد شرکت نی نی سالم )