فروش دستگاه فتوتراپی زردی نوزاد

فروش دستگاه فتوتراپی زردی نوزاد

فروش دستگاه فتوتراپی سه بعدی

فروش دستگاه فتوتراپی خانگی ال ای دی سه بعدی جهت درمان زردی نوزاد در منزل یکی از مهمترین خدمات شرکت نی نی سالم می باشد. در حال حاضر در این شرکت دو مدل دستگاه فتوتراپی خانگی هوشمند جهت فروش ارائه میگردد.

لازم به ذکر است دستگاه های فتوتراپی این مرکز که برای فروش در نظر گرفته شده اند با الگو برداری و مهندسی معکوس از پیشرفته ترین و مدرنترین تجهیزات درمان زردی نوزاد ساخت کشور آلمان مونتاژ گردیده و کیفیت درمانی بی نظیری دارند. منبع تابش نور این تجهیزات از نوع ال ای دی عدسی دار با طول موج تقریبی ۴۶۰ نانومتر میباشند و ضمن داشتن کیفیت درمانی بی نظیر هیچگونه عوارض جانبی نیز ندارند. لازم به ذکر است بهترین طول موج برای رفع بیماری زردی نوزادان در محدوده 450 تا 470 نانومتر میباشد. در این طول موج مولکولهای بیلی روبین خون به راحتی تجزیه شده و میشکند.

انواع تجهیزات فتوتراپی نی نی سالم

1 – مدل ۳D-LED560

از ۵۶۰ عدد لامپ ال ای دی آلمانی با کیفیت درمانی عالی ساخته شده و میتواند بیماری زردی نوزاد را چنانچه مطابق دستورالعمل به طور صحیح استفاده گردد به ازای هر ۲۴ ساعت استفاده حدود ۵ واحد کاهش دهد.

تابش نور در این مدل فتوتراپی سه بعدی بوده بدین صورت که اشعه نور از سه جهت بر بدن تابانده میشود بنابر این نیازی نیست که بچه در حین درمان تغییر وضعیت داده شود و در نتیجه با آرامش بیشتری درمان میشود. این مدل دستگاه بدون چشم بند میباشد و برای استفاده از آن نیازی به بستن چشم نوزاد نیست لذا این مسئله برای نوزادانی که به چشم بند حساس هستند بسیار کاربردی خواهد بود.

فروش دستگاه فتوتراپی زردی نوزاد

دستگاه فتوتراپی فوق جهت فروش اتوماتیک بوده و به صورت خودکار عملیات درمانی را قطع و بوق هشدار را جهت رسیدگی مادر به نوزاد فعال میکند. شدت نور آن توسط مکانیزم های تعبیه شده در آن قابل تنظیم بوده لذا برای هر محدوده زردی قابلیت استفاده دارد. ضمنا دماسنج دیجیتالی دقیق بر روی آن تعبیه گردیده که میزان دمای محیط را جهت تسریع فرآیند درمان به اطلاع میرساند.

دستگاه فوق الذکر  قادر است زردی نوزاد تا درجه 21 بیلی روبین را درمان نماید ضمن اینکه دارای پایه های تا شونده بوده و در کیف مخصوص خود قرار میگیرد و با وزن حدود ۴ کیلوگرم به راحتی قابل حمل و نقل و جابجائیست. برای فروش دستگاه زردی نوزاد در مدل مذکور تماس بگیرید.

(( فیلم آموزشی دستگاه فتوتراپی نوزاد سه بعدی نی نی سالم ))

2- سه بعدی مدل هرمی

این مدل نیز از نظر مشخصه های فنی مشابه نوع قبلی بوده ولی شکل ظاهر آن کمی متفاوت است. از نظر ابعادی کمی کشیده تر ولی از نظر ضخامت حجم کمتری دارد و فضای کمتری اشغال مینماید. با توجه به کیفیت بسیار بالای لامپ های ال ای دی استفاده شده در این نمونه، عوارض آن صفر است لذا هیچگونه نگرانی در این خصوص متوجه نوزاد نخواهد شد. مانند نمونه قبلی این دستگاه نیز برای درمان یرقان تا درجه 21 بیلیروبین قابل استفاده است. در حال حاضر فروش و اجاره دستگاه زردی مذکور در شرکت امکان پذیر است.

3 – مدل FT-LED432

این مدل از ۴۳۲ عدد لامپ ال ای دی ساخت کشور آلمان با کیفیت درمانی بسیار بالا ساخته شده است و قادر است زردی نوزاد را به ازای هر ۲۴ ساعت حدود ۴ واحد کاهش دهد.

فروش دستگاه زردی نوزاد فتوتراپی فوق با پایه های تا شونده بوده و در کیف مخصوص خود قرار میگیرد و با وزن حدود ۴ کیلوگرم به راحتی قابل حمل و نقل و جابجائیست. برای استفاده از آن نیازی به استفاده از چشم بند فتوتراپی نوزاد نمیباشد لذا این مسئله برای نوزادانی که به چشم بند حساس هستند بسیار کاربردی است. شدت نور این مدل توسط مکانیزم تنظیم نور از معادل یک لامپ تا هشت لامپ قابل تنظیم است لذا برای بهبودی هر میزان یرقان قابلیت استفاده دارد.

مدل فوق الذکر قادر است یرقان تا ۱۹ درجه بیلی روبین را درمان نماید. وسیله فوق دارای پایه های تا شونده بوده و در کیف مخصوص خود قرار میگیرد و با وزن حدود ۴ کیلوگرم به راحتی قابل حمل و نقل و جابجائیست. با فروش دستگاه زردی نوزاد فتوتراپی تولیدی شرکت نی نی سالم از یکسال گارانتی شرکت بهره مند گردید.

خرید دستگاه زردی نوزاد

امکان خرید دستگاه زردی نوزاد از شرکت نی نی سالم برای عزیزانی که قصد فعالیت در زمینه درمان زردی نوزادان در خانه را دارند به راحتی مقدور است. علاقمندان میتوانند وارد سایت این شرکت شده و پس از رویت فیلم ها و عکسهای مختلف تجهیزات تولیدی این مجموعه و بررسی کامل مشخصات آن، چنانچه به لحاظ فنی مورد تاییدشان قرار گرفت با ما تماس گرفته و درخواست خرید دستگاه فتوتراپی را به صورت آنلاین و یا تلفنی بدهند.

در حال حاضر امکان فروش دستگاه فتوتراپی زردی نوزاد در سه مدل میسر است. قیمت دستگاهها در هر سه مدل مذکور چون مهندسی معکوس شده از یک نوع آلمانی پیشرفته هستند و در داخل کشور تولید میشوند بسیار مناسبند. لامپهای این دستگاهها از بهترین نوع لامپ های ال ای دی (LED) آلمانی با طول موج حدود 460 نانومتر و با کیفیت عالی بوده و لذا به راحتی جهت درمان زردی نوزادان با درجات بالا استفاده میگردد.

شرکت های تولید و فروش دستگاه زردی نوزاد

فروش دستگاه فتوتراپی زردی نوزاد

در حال حاضر مراکز مختلفی به عنوان مراکز تولید، فروش و اجاره دستگاه فتوتراپی نوزاد در کشور فعالیت میکنند اما قابل ذکر است بعضی از این شرکتها اصلا هیچگونه مجوزی در زمینه فعالیت خود ندارند و به صورت غیر مجاز فعالیت میکنند و بعضی از مراکز و شرکتهای تولید کننده نیز از همان تکنولوژی ابتدایی برای فروش محصولات خود استفاده میکنند و نتواستند تولیدات خود را مطابق با علم روز دنیا پیشرفت بدهند. به عنوان مثال، امروزه شرکت های تولید کننده دستگاههای فتوتراپی در حال فعالیت هستند که هنوز از لامپ های فلورسنت در فروش تولیدات خود استفاده میکنند.

تجهیزات فتوتراپی با لامپ فلورسنت مدتهاست که از چرخه درمان در بسیاری از کشورهای توسعه یافته خارج شده و جای خود را به دستگاههای درمان زردی پیشرفته و مدرن با لامپ ال ای دی داده اند لذا روشن است که خرید و یا اجاره دستگاه زردی نوزاد از این مراکز اصلا توصیه نمیگردد. شرکت نی نی سالم به عنوان یکی از شرکت های تولید و فروش دستگاه فتوتراپی ال ای دی سه بعدی با آخرین تکنولوژی روز دنیا در خدمت هموطنان عزیز و گرامی میباشد.

 

مرکز اجاره و فروش دستگاه فتوتراپی نی نی سالم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.