فروش دستگاه فتوتراپی

فروش دستگاه فتوتراپی + سه بعدی + لامپ ال ای دی

فروش دستگاه فتوتراپی خانگی ال ای دی سه بعدی جهت درمان زردی نوزاد در منزل یکی از مهمترین خدمات شرکت نی نی سالم می باشد. در حال حاضر در این شرکت دو مدل دستگاه فتوتراپی خانگی جهت فروش ارائه میگردد.

لازم به ذکر است دستگاه های فوتوتراپی این شرکت با الگو برداری و مهندسی معکوس از پیشرفته ترین و مدرنترین دستگاه های فتوتراپی ساخت کشور آلمان مونتاژ گردیده و کیفیت درمانی بی نظیری دارند. دستگاه های تولیدی این شرکت از نوع دستگاه فتوتراپی سه بعدی ال ای دی آلمانی عدسی دار با طول موج تقریبی ۴۶۰ نانومتر میباشند و ضمن داشتن کیفیت درمانی بی نظیر هیچگونه عوارض جانبی نیز ندارند.

انواع دستگاه فتوتراپی شرکت نی نی سالم جهت فروش

۱ – فروش دستگاه زردی نوزاد مدل ۳D-LED560

فروش دستگاه فتوتراپی

دستگاه فتوتراپی سه بعدی بدون چشم بند

از ۵۶۰ عدد لامپ ال ای دی آلمانی با کیفیت درمانی عالی ساخته شده و قادر است بیماری زردی نوزاد را چنانچه نوزاد مطابق دستورالعمل زیر دستگاه قرار گیرد به ازای هر ۲۴ ساعت استفاده حدود ۵ واحد کاهش دهد.

تابش نور در این دستگاه سه بعدی است و اشعه نور از سه جهت بر بدن نوزاد تابانده میشود. بنابر این نیازی نیست که نوزاد در حین درمان تغییر وضعیت داده شود و در نتیجه نوزاد با آرامش بیشتری درمان میشود. فروش دستگاه زردی نوزاد فوق بدون چشم بند است و برای درمان زردی نیازی به بستن چشم نوزاد نیست لذا این مسئله برای نوزادانی که به چشم بند حساس هستند بسیار کاربردی است.

دستگاه فتوتراپی فوق جهت فروش اتوماتیک بوده و به صورت خودکار عملیات درمانی را قطع و بوق هشدار را جهت رسیدگی مادر به نوزاد فعال میکند. شدت نور این دستگاه توسط مکانیزم تنظیم نور قابل تنظیم است لذا برای هر محدوده زردی قابلیت استفاده دارد. همچنین این دستگاه دارای دماسنج دیجیتالی دقیق است که میزان دمای محیط را جهت تسریع فرآیند درمان زردی بچه به اطلاع میرساند.

دستگاه فوق الذکر  قادر است زردی تا 21 بیلی روبین را درمان نماید. این دستگاه دارای پایه های تا شونده بوده و در کیف مخصوص خود قرار میگیرد و با وزن حدود ۴ کیلوگرم به راحتی قابل حمل و نقل و جابجائیست.

میتوانید دستگاه فتوتراپی مذکور را در یک نگاه ملاحظه نمایید.

۲ – مدل FT-LED432

فروش دستگاه زردی نوزاد

دستگاه زردی نوزاد ال ای دی

این دستگاه از ۴۳۲ عدد لامپ ال ای دی ساخت کشور آلمان با کیفیت درمانی بسیار بالا ساخته شده است و قادر است زردی نوزاد را چنانچه نوزاد مطابق دستورالعمل زیر دستگاه قرار گیرد به ازای هر ۲۴ ساعت استفاده حدود ۴ واحد کاهش دهد.

فروش دستگاه زردی نوزاد فوق با پایه های تا شونده بوده و در کیف مخصوص خود قرار میگیرد و با وزن حدود ۴ کیلوگرم به راحتی قابل حمل و نقل و جابجائیست. برای استفاده از دستگاه فوق نیازی به استفاده از چشم بند فتوتراپی نوزاد نمیباشد لذا این مسئله برای نوزادانی که به چشم بند حساس هستند بسیار کاربردی است. شدت نور این دستگاه توسط مکانیزم تنظیم نور از معادل یک لامپ تا هشت لامپ قابل تنظیم است لذا برای هر میزان زردی قابلیت استفاده دارد.

دستگاه فوق قادر است زردی تا ۱۹ بیلی روبین را درمان نماید. این دستگاه دارای پایه های تا شونده بوده و در کیف مخصوص خود قرار میگیرد و با وزن حدود ۴ کیلوگرم به راحتی قابل حمل و نقل و جابجائیست. با فروش دستگاه زردی نوزاد فتوتراپی تولیدی شرکت نی نی سالم از یکسال گارانتی شرکت بهره مند گردید.

خرید اینترنتی

امکان خرید اینترنتی دستگاه زردی نوزاد از شرکت نی نی سالم برای عزیزانی که قصد فعالیت در زمینه درمان زردی بچه در خانه را دارند به راحتی مقدور است. علاقمندان میتوانند وارد سایت شرکت نی نی سالم شده و پس از رویت فیلم ها و عکسهای مختلف دستگاه های تولید شرکت نی نی سالم و بررسی کامل مشخصات آن، چنانچه دستگاه زردی نوزاد تولیدی این شرکت به لحاظ فنی مورد تاییدشان قرار گرفت با ما تماس گرفته و درخواست دستگاه زردی فتوتراپی را به صورت آنلاین و یا تلفنی درخواست بدهند.

در حال حاضر دو نوع دستگاه فتوتراپی زردی نوزاد در شرکت نی نی سالم برای فروش تولید شده و روانه بازار میگردد. قیمت هر دو نوع دستگاه زردی مذکور چون مهندسی معکوس شده از یک دستگاه آلمانی پیشرفته هستند و در داخل کشور تولید میشوند بسیار مناسبند. لامپهای این دستگاه ها از نوع ال ای دی (LED) آلمانی با طول موج حدود 460 نانومتر و با کیفیت عالی است و لذا به راحتی جهت درمان زردی نوزادان در منزل با درجات بالا استفاده میگردد.

شرکت های تولید کننده

شرکت نی نی سالم به عنوان یکی از شرکت های تولید کننده دستگاه فتوتراپی ال ای دی سه بعدی با آخرین تکنولوژی روز دنیا در خدمت هموطنان عزیز و گرامی میباشد.

در حال حاضر مراکز مختلفی به عنوان مراکز تولید، فروش و اجاره دستگاه فتوتراپی زردی نوزاد در کشور فعالیت میکنند اما قابل ذکر است بعضی از این شرکتها اصلا هیچگونه مجوزی در زمینه فعالیت خود ندارند و به صورت غیر مجاز فعالیت میکنند و بعضی از مراکز و شرکتهای تولید کننده نیز از همان تکنولوژی ابتدایی استفاده میکنند و نتواستند تولیدات خود را مطابق با علم روز دنیا پیشرفت بدهند. به عنوان مثال، شرکت های تولید کننده دستگاه فتوتراپی موجودند که هنوز دستگاه زردی نوزاد با لامپ فلورسنت تولید میکنند.

دستگاه زردی نوزاد با لامپ فلورسنت مدتهاست که از چرخه درمان زردی نوزاد در خانه در بسیاری از کشورهای توسعه یافته خارج شده و جای خود را به دستگاههای درمان زردی پیشرفته و مدرن با لامپ ال ای دی داده اند لذا روشن است که خرید و یا اجاره دستگاه زردی نوزاد از این مراکز اصلا توصیه نمیگردد.

Summary
فروش دستگاه فتوتراپی زردی نوزاد
Service Type
فروش دستگاه فتوتراپی زردی نوزاد
Provider Name
جعفری, Telephone No.02177431657
Area
تهران
Description
فروش دستگاه فتوتراپی زردی نوزاد خانگی با لامپ های ال ای دی و تابش سه بعدی با قابلیت تنظیم شدت نور و بدون نیاز به چشم بند نوزاد