خرید دستگاه فتوتراپی خانگی

قیمت دستگاه زردی نوزاد + خرید فتوتراپی خانگی

بسیاری از هموطنان عزیز علاقه مند هستند که در زمینه درمان یرقان نوزادان فعالیت نمایند و لذا دنبال خرید دستگاه فتوتراپی خانگی و با شرایط رقابتی هستند. البته که هزینه اولیه این تجهیزات با لحاظ کیفیت ساخت و دوام آن و همچنین عملکرد مناسب دستگاه سنجیده میشود.

خرید دستگاه فتوتراپی مهتابی نی نی سالم

1 – مدل ۳D-LED560

از ۵۶۰ عدد لامپ ال ای دی آلمانی با کیفیت درمانی عالی ساخته شده و میتواند بیماری زردی نوزاد را چنانچه مطابق دستورالعمل به طور صحیح استفاده گردد به ازای هر ۲۴ ساعت استفاده حدود ۵ واحد کاهش دهد.

تابش نور در این نمونه سه بعدی بوده بدین صورت که اشعه نور از سه جهت بر بدن تابانده میشود بنابر این نیازی نیست که نوزاد هنگام درمان تغییر وضعیت داده شود لذا کودک با آرامش بیشتری درمان میشود. ضمنا نیازی به چشم بند نمیباشد لذا فروش این نوع تجهیزات برای نوزادانی که به چشم بند حساس هستند بسیار مفید خواهد بود.

قیمت دستگاه زردی نوزاد + خرید فتوتراپی خانگی

خرید دستگاه فتوتراپی مدل فوق بسیار مناسب بوده ضمن اینکه دارای مزایای فراوانی نیز میباشد. قطع عملیات درمانی و روشن شدن بوق هشدار جهت رسیدگی مادر به نوزاد به صورت هوشمند میباشد. شدت نور آن توسط مکانیزم های تعبیه شده بر آن قابل تنظیم بوده لذا برای هر محدوده زردی قابلیت استفاده دارد. ضمنا دماسنج دیجیتالی دقیق بر روی آن تعبیه گردیده که میزان دمای محیط را جهت تسریع فرآیند درمان به اطلاع میرساند.

مدل فوق الذکر قادر است تا درجه 21 بیلی روبین را درمان نماید ضمن اینکه دارای پایه های تا شونده بوده و در کیف مخصوص خود قرار میگیرد و با وزن حدود ۴ کیلوگرم به راحتی قابل جابجائیست.

(( فیلم آموزشی ))

2- فتوتراپی سه بعدی مدل هرمی

این مدل دستگاه نیز از نظر مشخصه های فنی مشابه نوع قبلی بوده ولی شکل ظاهر آن کمی متفاوت است. از نظر ابعادی کمی کشیده تر ولی از نظر ضخامت حجم کمتری دارد و فضای کمتری اشغال مینماید. با توجه به کیفیت بسیار بالای لامپ های ال ای دی استفاده شده، هیچگونه عوارضی وجود نداشته لذا هیچ خطری نوزاد را تهدید نخواهد کرد. مانند نمونه قبلی با خرید تجهیزات مذکور میتوان یرقان تا درجه 21 بیلیروبین را رفع نمود. در حال حاضر قیمت دستگاه فتوتراپی خانگی مذکور در شرکت با شرایط استثنایی امکان پذیر است.

3 – خرید دستگاه فتوتراپی مدل FT-LED432

از ۴۳۲ عدد لامپ ال ای دی ساخت کشور آلمان با کیفیت درمانی بسیار بالا ساخته شده و قادر است زردی نوزادان را به ازای هر ۲۴ ساعت حدود ۴ واحد کاهش دهد.

خرید دستگاه فتوتراپی فوق بسیار مقرون به صرفه است. دارای پایه های تا شونده بوده و داخل کیف مخصوص خود قرار میگیرد و با وزن حدود ۴ کیلوگرم به راحتی قابل حمل و نقل و جابجائیست. برای استفاده از آن نیازی به استفاده از چشم بند نوزاد نمیباشد لذا این مسئله برای نوزادانی که به چشم بند حساس هستند بسیار کاربردی است. شدت نور آن توسط مکانیزم تنظیم نور از معادل یک لامپ تا هشت لامپ قابل تنظیم میباشد لذا برای بهبودی هر میزان یرقان قابلیت استفاده دارد.

مدل فوق یرقان تا ۱۹ درجه بیلی روبین را رفع مینماید. وسیله فوق دارای پایه های تا شونده بوده و داخل کیف مخصوص خود قرار میگیرد و با وزن حدود ۴ کیلوگرم به راحتی قابل حمل و نقل و جابجائیست. با خرید دستگاه فتوتراپی تولیدی نی نی سالم از یکسال گارانتی شرکت بهره مند گردید.

4 thoughts on “خرید دستگاه فتوتراپی خانگی

 1. رضا رحیمی

  با سلام
  چقدر گارانتی دارن؟
  اگه لامپ هاش خراب شدن قابل تعویض هستن؟
  عمر مفید لامپ ها چقدر هست؟

  Reply
  1. darman Post author

   سلام خدمت شما دوست عزیز، لامپ های دستگاه آلمانی با کیفیت عالی هست و ۲۰ هزار ساعت عمر مفید داره، دستگاه یک سال گارانتی داره و لامپ هاش هم در صورت نیاز قابل تعویض میباشد. موفق باشید.

   Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.