فروش دستگاه زردی نوزاد فتوتراپی

قیمت خرید و فروش دستگاه زردی نوزاد فتوتراپی سه بعدی

فروش دستگاه فتوتراپی خانگی ال ای دی سه بعدی جهت درمان زردی نوزاد با قیمت خرید مناسب در منزل یکی از مهمترین خدمات شرکت نی نی سالم می باشد. در حال حاضر در این شرکت سه مدل فتوتراپی خانگی هوشمند جهت فروش ارائه میگردد.

لازم به ذکر است تجهیزات این مرکز با مهندسی معکوس از پیشرفته ترین و مدرنترین تجهیزات درمانی ساخت کشور آلمان الگو برداری شده و ضمن داشتن قیمت های مقرون به صرفه کیفیت بی نظیری دارند. منبع تابش نور این تجهیزات از نوع ال ای دی عدسی دار با طول موج تقریبی ۴۶۰ نانومتر میباشند و ضمن داشتن کیفیت درمانی بی نظیر هیچگونه عوارض جانبی نیز ندارند. بهترین طول موج برای رفع یرقان محدوده 450 تا 470 نانومتر میباشد چرا که مولکولهای بیلی روبین خون به راحتی تجزیه شده و میشکند.

فروش دستگاه فتوتراپی زردی نی نی سالم انواع آن

1 – مدل ۳D-LED560

از ۵۶۰ عدد لامپ ال ای دی آلمانی با کیفیت درمانی عالی ساخته شده و میتواند بیماری زردی نوزاد را چنانچه مطابق دستورالعمل به طور صحیح استفاده گردد به ازای هر ۲۴ ساعت استفاده حدود ۵ واحد کاهش دهد.

تابش نور در این نمونه سه بعدی بوده بدین صورت که اشعه نور از سه جهت بر بدن تابانده میشود بنابر این نیازی نیست که نوزاد هنگام درمان تغییر وضعیت داده شود لذا کودک با آرامش بیشتری درمان میشود. ضمنا نیازی به چشم بند نمیباشد لذا فروش این نوع تجهیزات برای نوزادانی که به چشم بند حساس هستند بسیار مفید خواهد بود.

قیمت خرید و فروش دستگاه زردی نوزاد فتوتراپی سه بعدی

خرید دستگاه فتوتراپی مدل فوق بسیار مناسب بوده ضمن اینکه دارای مزایای فراوانی نیز میباشد. قطع عملیات درمانی و روشن شدن بوق هشدار جهت رسیدگی مادر به نوزاد به صورت هوشمند میباشد. شدت نور آن توسط مکانیزم های تعبیه شده بر آن قابل تنظیم بوده لذا برای هر محدوده زردی قابلیت استفاده دارد. ضمنا دماسنج دیجیتالی دقیق بر روی آن تعبیه گردیده که میزان دمای محیط را جهت تسریع فرآیند درمان به اطلاع میرساند.

مدل فوق الذکر قادر است تا درجه 21 بیلی روبین را درمان نماید ضمن اینکه دارای پایه های تا شونده بوده و در کیف مخصوص خود قرار میگیرد و با وزن حدود ۴ کیلوگرم به راحتی قابل جابجائیست. برای استعلام قیمت دستگاه زردی نوزاد و نحوه فروش و خرید فتوتراپی تماس بگیرید.

(( فیلم آموزشی ))

2- سه بعدی مدل هرمی

این مدل نیز از نظر مشخصه های فنی مشابه نوع قبلی بوده ولی شکل ظاهر آن کمی متفاوت است. از نظر ابعادی کمی کشیده تر ولی از نظر ضخامت حجم کمتری دارد و فضای کمتری اشغال مینماید. با توجه به کیفیت بسیار بالای لامپ های ال ای دی استفاده شده، هیچگونه عوارضی وجود نداشته لذا هیچ خطری نوزاد را تهدید نخواهد کرد. مانند نمونه قبلی با خرید تجهیزات مذکور میتوان یرقان تا درجه 21 بیلیروبین را رفع نمود. در حال حاضر اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد فتوتراپی مذکور در شرکت با قیمت های استثنایی امکان پذیر است.

3 – مدل FT-LED432

از ۴۳۲ عدد لامپ ال ای دی ساخت کشور آلمان با کیفیت درمانی بسیار بالا ساخته شده و قادر است زردی نوزادان را به ازای هر ۲۴ ساعت حدود ۴ واحد کاهش دهد.

قیمت دستگاه زردی نوزاد فتوتراپی فوق بسیار مقرون به صرفه است. دارای پایه های تا شونده بوده و داخل کیف مخصوص خود قرار میگیرد و با وزن حدود ۴ کیلوگرم به راحتی قابل حمل و نقل و جابجائیست. برای استفاده از آن نیازی به استفاده از چشم بند نوزاد نمیباشد لذا این مسئله برای نوزادانی که به چشم بند حساس هستند بسیار کاربردی است. شدت نور آن توسط مکانیزم تنظیم نور از معادل یک لامپ تا هشت لامپ قابل تنظیم میباشد لذا برای بهبودی هر میزان یرقان قابلیت استفاده دارد.

مدل فوق یرقان تا ۱۹ درجه بیلی روبین را رفع مینماید. وسیله فوق دارای پایه های تا شونده بوده و داخل کیف مخصوص خود قرار میگیرد و با وزن حدود ۴ کیلوگرم به راحتی قابل حمل و نقل و جابجائیست. با فروش دستگاه زردی تولیدی شرکت نی نی سالم از یکسال گارانتی شرکت بهره مند گردید.

خرید تجهیزات درمانی نوزادان

امکان خرید دستگاه زردی نوزاد از شرکت نی نی سالم برای عزیزانی که قصد فعالیت در زمینه درمان نوزادان در خانه را دارند به راحتی مقدور است. علاقمندان میتوانند وارد سایت این شرکت شده و پس از رویت فیلم ها و عکسهای مختلف تجهیزات تولیدی این مجموعه و بررسی کامل مشخصات آن و مقایسه کیفیت این تجهیزات متناسب با قیمت دستگاه فتوتراپی آن با ما تماس گرفته و درخواست خرید را به صورت آنلاین و یا تلفنی بدهند.

در حال حاضر امکان خرید و فروش دستگاهها برای سه مدل میسر میباشد و قیمت هر سه نوع چون مهندسی معکوس شده از یک نوع آلمانی پیشرفته هستند و داخل کشور تولید میشوند بسیار مناسبند. لامپهای این دستگاهها از بهترین نوع لامپ های ال ای دی (LED) آلمانی با طول موج حدود 460 نانومتر و با کیفیت عالی بوده و لذا به راحتی جهت بهبود نوزادان با درجات زردی بالا استفاده میگردد.

قیمت دستگاه زردی نوزاد در مراکز مختلف

فروش دستگاه فتوتراپی زردی نوزاد

امروزه شرکتهای مختلفی به عنوان مراکز تولید، خرید ، فروش و اجاره دستگاه فتوتراپی نوزاد در کشور فعالیت میکنند اما بعضی از این شرکتها اصلا هیچگونه مجوزی برای فعالیت خود ندارند و به صورت غیر مجاز فعالیت میکنند و بعضی از مراکز و شرکتهای تولید کننده نیز  همان تکنولوژی ابتدایی برای فروش محصولات خود بهره میبرند و نتواستند تولیدات خود را مطابق با علم روز دنیا پیشرفت بدهند. به عنوان مثال، امروزه شرکتهای تولید کننده دستگاههای فتوتراپی فعالیت میکنند که هنوز از لامپهای فلورسنت در فروش تولیدات خود استفاده میکنند.

تجهیزات فلورسنت مدتهاست که از چرخه درمان در بسیاری از کشورهای توسعه یافته خارج شده و جای خود را به دستگاههای پیشرفته و مدرن با لامپ ال ای دی داده اند لذا روشن است که خرید و یا اجاره آنها اصلا توصیه نمیگردد. شرکت نی نی سالم به عنوان یکی از شرکت های تولید و فروش دستگاه فتوتراپی ال ای دی سه بعدی با آخرین تکنولوژی روز دنیا در خدمت هموطنان عزیز و گرامی میباشد.

2 thoughts on “فروش دستگاه زردی نوزاد فتوتراپی

 1. رضا رحیمی

  با سلام
  چقدر گارانتی دارن؟
  اگه لامپ هاش خراب شدن قابل تعویض هستن؟
  عمر مفید لامپ ها چقدر هست؟

  Reply
  1. darman Post author

   سلام خدمت شما دوست عزیز، لامپ های دستگاه آلمانی با کیفیت عالی هست و ۲۰ هزار ساعت عمر مفید داره، دستگاه یک سال گارانتی داره و لامپ هاش هم در صورت نیاز قابل تعویض میباشد. موفق باشید.

   Reply

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.