درباره ما

درباره ما – شرکت نی نی سالم

شرکت نی نی سالم ( درباره ما ) در سال ۱۳۸۷ با هدف درمان زردی نوزادان در منزل با دستگاه فتوتراپی خانگی مطابق با آخرین متد روز دنیا تاسیس گردید. این شرکت پس از تجهیز به دستگاه های پیشرفته، مدرن و تمام اتوماتیک فتوتراپی نوزادان و استفاده از کارشناسان و متخصصین خبره، در حال حاضر به عنوان یکی از مراکز مهم درمان زردی نوزادان در کشور عزیزمان با اجاره دستگاه زردی نوزاد خانگی و فروش انواع مختلف آنها تبدیل شده است.

همه دستگاه های فتوتراپی موجود در این شرکت کاملا جدید و به روز بوده و مجهز به لامپ های ال ای دی ساخت کشور آلمان و با کیفیت درمانی فوق العاده میباشند. کلیه دستگاه های این شرکت تحت نظارت و با مجوز قانونی از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و تایید بسیاری از بیمارستانهای معتبر تهران میباشد که این خود دلیلی بر ارجحیت انتخاب والدین محترم و تضمین سلامت نوزادان دلبندشان است.

درباره ما ( شرکت نی نی سالم )

 

معتبرترین مرکز درمان زردی نوزادان در کشور

این شرکت به عنوان یک شـرکت مـعتبر و بـا سـابـقه در امـر درمان زردی نوزادان به عنوان معتبرترین مرکز درمان زردی نوزاد در کشور شناخته شده است و دارای تقدیر  نامه های مختلف از بیمارستان های معتبر کشور میباشد.

این مرکز بزرگ و مدرن درمان زردی نوزاد با بسیاری از بیمارستانها و آزمایشگاههای بزرگ تهران از جمله بیمارستان اطفال بهرامی، بیمارستان تخصصی اطفال مفید، بیمارستان زنان و زایمان آرش، بیمارستان آسیا، بیمارستان زنان و زایمان مردم و بسیاری از بیمارستانهای بزرگ اطفال در کشور و مطب های مختلف اطفال در سراسر ایران همکاری بسیار نزدیکی دارد که این خود مهر تاییدی بر کیفیت و عملکرد دستگاه زردی شکن این شرکت است.

درباره ما – مشاوره رایگان

استفاده از دستگاه زردی نوزاد بدون مشاوره علمی و دقیق نمی تواند نتایج خوبی داشته باشد از این رو کارشناسان شرکت اطلاعات لازم در مورد نوزادتان را از شما می پرسند و پس از تشخیص عدد زردی و میزان بیلی روبین موجود در خون با استفاده از جدول زردی نوزاد دستگاه زردی مناسب را برای درمان ارائه می نماید.