دستگاه زردی نوزاد + فروش و اجاره

دستگاه زردی نوزاد + سه بعدی + فروش و اجاره

دستگاه زردی نوزاد ال ای دی یکی از بهترین روشهای درمان زردی نوزادانی است که در بدو تولد و یا تا چند روز بعد از تولد دارای بیماری زردی هستند. به همین منظور مرکز درمان زردی نوزاد نی نی سالم با محوریت فروش و اجاره تجهیزات درمان یرقان تاسیس گردید. این مرکز هم اکنون ضمن تجهیز به انواع دستگاه های پیشرفته و مدرن مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا به همراه کادر درمانی مجرب و متخصص در خدمت هموطنان عزیز در سراسر کشور میباشد.

برای والدین عزیزی که فرزند دلبندشان با بیماری زردی متولد شده و باید درمان گردد بهترین راه استفاده از دستگاه زردی میباشد چون این روش علی رغم اینکه یک روش قطعی درمان زردی است هزینه به مراتب کمتری نیز از سایر روشهای درمانی دیگر دارد.

شرکت نی نی سالم برای عزیزانی که قصد دارند کسب و کار جدیدی راه اندازی نموده تا ضمن خدمت به هموطنان عزیز، کسب درآمد نیز داشته باشند فروش دستگاه فتوتراپی نوزاد را در نظر گرفته است. قیمت انواع دستگاه زردی ال ای دی این شرکت در مقایسه با کیفیت بی نظیر آن بسیار به صرفه است. ضمنا تمام تجهیزات این شرکت به مدت یکسال دارای گارانتی است.

انواع تجهیزات فتوتراپی شرکت نی نی سالم

1- مدل 3D-LED560

دستگاه زردی نوزاد

دستگاه زردی نوزاد سه بعدی

مدرنترین و پیشرفته ترین نوع دستگاه زردی که بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا طراحی و تولید گشته و مشخصات کلی آن عبارت است از:

– تابش نور از سه جهت بالا و طرفین (سه بعدی)

– لامپ ال ای دی با قابلیت تمرکز نور و نفوذ پذیری عالی و طول عمر بالا بدون امواج یو وی

– بدون نیاز به چشم بند فتوتراپی

– هوشمند تمام اتوماتیک

– قابلیت تنظیم شدت تابش نور

– درمان زردی نوزاد تا 21 بیلی روبین

– بسیار سبک و قابل حمل

2- مدل FT-LED432

دستگاه زردی نوزاد

دستگاه زردی نوزاد تک بعدی

دستگاه مذکور جزو بهترین دستگاه فتوتراپی ال ای دی تک بعدی است که مشخصات آن عبارت است از:

– تابش نور به سطح پوست نوزاد فقط از بالا  (تک بعدی)

– لامپ ال ای دی عدسی دار آلمانی با قابلیت تمرکز نور و نفوذ پذیری عالی بدون امواج مضر یو وی

– بدون نیاز به چشم بند

– قابلیت تنظیم شدت تابش نور

– درمان زردی تا 18 بیلی روبین

– سبک و قابل حمل

چنانچه والدین عزیز جهت درمان زردی نوزاد شان تصمیم به درمان زردی فرزند خود از مرکز درمانی نی نی سالم دارند این مجموعه مناسب ترین دستگاه را به همراه کارشناس خبره جهت نصب دستگاه و ارائه آموزشهای لازم در اسرع وقت ارسال میکند.

ضمنا فیلم آموزشی روش استفاده از دستگاه زردی سه  بعدی شرکت نی نی سالم در زیر آمده است که میتوانید آن را تماشا کنید. تماشای فیلم مذکور برای خانم های عزیزی که قصد بارداری دارند نیز توصیه میگردد تا قبل از زایمان با روشهای درمان زردی نوزادان آشنایی کامل پیدا کنند.

نحوه استفاده از دستگاه زردی نوزاد نی نی سالم

مزایای استفاده از دستگاه زردی نوزاد در منزل نسبت به بیمارستان

بسیاری از خانواده ایی که نوزادشان با زردی متولد میشوند بر سر دوراهی درمان فرزندشان قرار میگیرند و نمیدانند که نوزادشان را در بیمارستان بستری کنند و درمان فرزند دلبندشان را در محیط بیمارستان انجام دهند یا روش درمان زردی نوزاد در منزل و در آغوش گرم مادر را انتخاب نمایند. در ادامه به مزایا و معایب هر کدام توجه فرمایید.

– برای مادری که تازه زایمان کرده و جسمی رنجور و خسته دارد بسیار سخت است که بخواهد به نوزادش که در بیمارستان بستری شده رسیدگی نماید. رسیدگی مادر به نوزاد تازه متولد شده نیز اجتناب ناپذیر است.

– دوری مادر و والدین از نوزاد پس از 9 ماه چشم انتظاری سخت و غیر قابل پذیرش است.

– محیط آلوده بیمارستان میتواند مستعد ایجاد هرگونه بیماری برای نوزاد نحیف شما باشد.

بستری کردن نوزاد در بدو تولد جهت درمان زردی نوزادان و انگ زدن به طفل معصوم در ابتدای مسیر زندگی برای خانواده ها و اطرافیان اصلا خوش آیند نیست.

– هزینه گزاف بستری کردن نوزاد در بیمارستان به هیچ عنوان قابل مقایسه با هزینه اندک اجاره دستگاه نیست.

– کیفیت دستگاه زردی سه بعدی ال ای دی به مراتب از انواع دستگاه های بیمارستانی بالاتر و بهتر است.

لذا منطقی است که اگر در چنین شرایطی قرار گرفتید نوزادتان را به منزل منتقل کنید و با اجاره دستگاه فتوتراپی ، زردی نوزاد دلبندتان را به راحتی در آغوش خود درمان نمایید.

کی بفهمیم که نوزادمان یرقان دارد؟

زردی در نوزاد یا به محض تولد خود را نشان میدهد یا چند روز پس از تولد. لذا ضرورت دارد والدین عزیز حداقل به مدت یک هفته به طور مرتب میزان درجه زردی نوزاد خود را از طریق جدول یا مشاوره با پزشک بررسی نمایند چرا که ممکن است بیماری زردی چند روز پس از تولد نمایان شود.

یادآور میگردد زردی کودک بیماری شایعی است و اگر به موقع تشخیص داده شود درمان بسیار راحتی دارد و برای خانواده ها اصلا جای نگرانی ندارد. اما اگر نوزادی زردی داشته باشد و خانواده ها نسبت به آن بی اطلاع باشند و یا در درمان آن سهل انگاری کنند عواقب بسیار خطرناک و جبران ناپذیری خواهد داشت که از جمله آن میتوان به عقب ماندگی ذهنی نوزاد تا آخر عمر اشاره نمود.

به محض اینکه متوجه شدید نوزادتان زردی دارد بدون تامل با کارشناسان ما در شرکت نی نی سالم تماس بگیرید. کارشناسان خبره ما ضمن مشاوره های تخصصی لازم برای اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل، بهترین نوع آن را متناسب با شرایط شما پیشنهاد می نمایند. در صورت تایید شما با مراجعه حضوری به منزل شما، دستگاه فتوتراپی را نصب و توضیحات لازم را ارائه مینمایند و تا زمان بهبودی کامل فرزندتان در کنارتان حضور خواهند داشت.

Summary
دستگاه زردی نوزاد
Article Name
دستگاه زردی نوزاد
Description
دستگاه زردی نوزاد ال ای دی یکی از بهترین روشهای درمان نوزادانی است که در بدو تولد و یا تا چند روز بعد از تولد دارای بیماری زردی هستند.
Author
Publisher Name
دکتر جعفری

2 thoughts on “دستگاه زردی نوزاد + فروش و اجاره

  1. رخام

    سلام، زردی نوزادم ۱۷ بود که برای درمانش از دستگاه زردی نوزاد ال ای دی نی نی سالم استفاده کردم بعد از ۲ روز زردیش به ۷/۵ رسید و کاملا خوب شد، ممنونم

  2. admin Post author

    با سلام. از اینکه از درمان زردی نوزادتان از این مرکز رضایت دارید خدا را شاکریم. موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.