ft-led544 | فتوتراپی نوزادان

      دیدگاه‌ها برای ft-led544 | فتوتراپی نوزادان بسته هستند

ft-led544 | فتوتراپی نوزادان با لامپهای ال ای دی عدسی دار آلمانی

ft-led544 | یک نوع دستگاه فتوتراپی سه بعدی با لامپ ال ای دی عدسی دار آلمانی است که جهت درمان زردی نوزادان مورد استفاده قرار میگیرد. بعد از اینکه والدین گرامی پس از مراجعه به پزشک و انجام آزمایشات لازم مطمئن شدند که فرزندشان زردی دارد باید هر چه سریعتر نسبت به درمان زردی نوزادشان اقدام نمایند.

درمان زردی چنانچه به موقع انجام شده و از دستگاه با کیفیتی چون دستگاه فتوتراپی فوق استفاده گردد کاری بسیار ساده است و  خانواده های عزیز هیچ نگرانی از این بابت نخواهند داشت اما اگر برای درمان زردی نوزاد غفلت شود و خانواده ها در این خصوص سهل انگاری کنند عوارض جبران ناپذیری ایجاد خواهد شد که مهمترین آن ضایعه مغزی است. لذا توصیه میگردد که والدین عزیز توجه ویژه ای به این مسئله داشته باشند.

دو روش برای درمان زردی وجود دارد:

۱ – بستری کردن نوزاد در بیمارستان

۲ – استفاده از دستگاه فتوتراپی مدل FT-LED544

بستری کردن در بیمارستان به دلایل دور شدن نوزاد از مادر،هزینه های گزاف بیمارستان، آلوده بودن محیط بیمارستان و نگرانی خانواده ها از مریضی نوزاد و سختی مادر برای رسیدگی به نوزاد خیلی مورد تمایل خانواده ها نیست لذا عمده والدین نوزادان ترجیح میدهند چنانچه بتوانند دستگاه فتوتراپی معتبر و با کیفیت پیدا کنند نوزاد دلبندشان را در منزل و در کنار خود و در آغوش گرم مادر درمان نمایند.

مشخصات دستگاه فتوتراپی مدل FT-LED544

فتوتراپی مدل FT-LED544

از ۵۴۴ عدد لامپ ال ای دی آلمانی با کیفیت درمانی عالی ساخته شده است و قادر است در صورت رعایت دستورالعمل استفاده از دستگاه، زردی نوزاد را به ازای هر ۲۴ ساعت ۴ واحد کاهش دهد. بر خلاف دستگاه زردی مدل 3D-LED 560، استفاده از چشم بند جهت محافظت از چشم نوزاد در این دستگاه الزامی است. دستگاه فوق دارای پایه های تا شونده بوده و در کیف مخصوص خود قرار میگیرد و با وزن حدود ۴ کیلوگرم به راحتی قابل حمل و نقل و جابجائیست. برای استفاده از دستگاه زردی خانگی فوق نصب چشم بند الزامی است.