ft-led544 | دستگاه فتوتراپی نوزادان

      دیدگاه‌ها برای ft-led544 | دستگاه فتوتراپی نوزادان بسته هستند

ft-led544 | دستگاه فتوتراپی ال ای دی جهت درمان زردی نوزاد در خانه

دستگاه فتوتراپی ft-led544 یک نوع دستگاه فتوتراپی سه بعدی با لامپ ال ای دی عدسی دار آلمانی است که جهت درمان زردی نوزاد مورد استفاده قرار میگیرد. بعد از اینکه والدین گرامی پس از مراجعه به پزشک و انجام آزمایشات لازم مطمئن شدند که فرزندشان زردی دارد باید هر چه سریعتر نسبت به درمان فرزندشان اقدام نمایند.

درمان زردی چنانچه به موقع انجام شده و از تجهیزات با کیفیتی چون دستگاه فوق الذکر استفاده گردد کاری بسیار ساده است و  خانواده های عزیز هیچ نگرانی از این بابت نخواهند داشت اما اگر برای درمان زردی نوزاد غفلت شود و خانواده ها در این خصوص سهل انگاری کنند عوارض جبران ناپذیری ایجاد خواهد شد که مهمترین آن ضایعه مغزی است. لذا توصیه میگردد که والدین عزیز توجه ویژه ای به این مسئله داشته باشند.

دو روش برای درمان زردی وجود دارد:

۱ – بستری کردن کودک در بیمارستان

۲ – استفاده از فتوتراپی مدل FT-LED544

بستری کردن در بیمارستان به دلایل دور شدن کودک از مادر، هزینه های گزاف بیمارستان، آلوده بودن محیط بیمارستان و نگرانی خانواده ها از مریضی بچه و سختی مادر برای رسیدگی فرزندش خیلی مورد تمایل خانواده ها نیست لذا عمده والدین ترجیح میدهند چنانچه بتوانند تجهیزات معتبر و با کیفیت پیدا کنند فرزند دلبندشان را در منزل و در کنار خود و در آغوش گرم مادر درمان نمایند.

مشخصات دستگاه فتوتراپی مدل FT-LED544

ft-led544 | دستگاه فتوتراپی ال ای دی جهت درمان زردی نوزاد در خانه

از ۵۴۴ عدد لامپ ال ای دی آلمانی با کیفیت درمانی عالی ساخته شده است و قادر است در صورت رعایت دستورالعمل استفاده از دستگاه، زردی کودک را به ازای هر ۲۴ ساعت ۴ واحد کاهش دهد. بر خلاف دستگاه زردی مدل 3D-LED 560، استفاده از چشم بند جهت محافظت از چشم بچه در این مدل الزامی است. دستگاه فوق دارای پایه های تا شونده بوده و در کیف مخصوص خود قرار میگیرد و با وزن حدود ۴ کیلوگرم به راحتی قابل حمل و نقل و جابجائیست.