بهترین مارک شیر خشک برای زردی نوزاد

قاعدتا نوزادان تازه متولد شده باید از شیر مادر تغذیه نمایند ولی تعداد قابل توجهی از نوزادان هستند که بنا به دلایلی از جمله بیماری زردی نمیتوانند از شیر مادر تغذیه نمایند که در این صورت ضرورت دارد که از روشهای جایگزین و استفاده از بهترین شیر خشک برای زردی نوزاد استفاده گردد.

به عنوان نمونه ترکیبات غذایی شیر بعضی از مادران به گونه ایست که پس از شیر دادن به کودک باعث افزایش شدت زردی در نوزادان میشود و علت آن هم میتواند ژنتیکی باشد و هم میتواند به تغذیه مادر در دوران بارداری مرتبط باشد.

بسیار واضح است که خواص و نوع غذایی که مادر مصرف میکند به طور مستقیم بر شیرش تاثیر میگذارد و این خواص غذایی به طور غیر مستقیم از طریق شیر دادن به بدن نوزاد وارد میگردد لذا خیلی اهمیت دارد که مادر شیرده چه غذایی مصرف کند. به طور کلی مواد غذایی دیر هضم مثل بادمجان باعث بروز بیشتر بیماری میشود.

در اینگونه موارد معمولا پزشک برای یک مدت محدود شیر مادر را قطع کرده و به جای آن شیر خشک برای نوزاد تجویز میکند و پس از درمان مجددا شیر مادر از سر گرفته میشود که البته بهترین روش بهبودی نوزاد نیز میباشد.

بهترین روش مصرف شیر خشک برای زردی نوزاد

بهترین شیر خشک برای نوزاد و درمان زردی

قطعا مادران عزیز به خوبی میدانند که چنانچه فرزندشان به شیشه عادت کند دیگر تمایلی به مکیدن پستان مادر ندارد پس ضرورت دارد تا طول مدت زمانی که از شیر خشک استفاده میگردد از شیشه استفاه نشود بلکه تغذیه نوزاد از طریق قاشق و یا قطره چکان انجام شود تا کودک دوران شیرخوارگی از سینه مادر محروم نگردد.

همچنین برای درمان زردی نوزاد باید شیر خشک به مقدار زیاد و به صورت رقیق شده به کودک داده شود تا میزان ادرارش افزایش یافته تا مولکولهای بیلی روبین از طریق ادرار دفع گردد. پس لازم است تا هنگام ترکیب شیر خشک با آب، میزان آب ترکیب شده بیشتر از زمانهای معمول خود باشد تا ترکیب رقیقتری ایجاد گردد. این ترکیب رقیق باید به دفعات بیشتری به بچه داده شود تا درمان سریعتر انجام شود. ضمنا ممکن است بعضی از والدین از دستگاه فتوتراپی برای درمان استفاده کنند که در این حالت امکان شیر دادن به نوزاد زیر دستگاه زردی به راحتی امکان پذیر میباشد.

“گیگوز” یکی از انواع بهترین شیر خشک برای زردی نوزاد است که خوب است مادران به کودکانشان که زردی دارد بخورانند. البته این شیر خشک ضد زردی به خاطر اینکه پروتئین آن گیاهی است برای کودکانی که رفلاکس دارند و همچنین نوزادانی که به علت دل درد گریه های فراوانی میکنند بسیار مناسب است.

 

مرکز فروش و اجاره دستگاه زردی نوزاد نی نی سالم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *