اجاره دستگاه زردی نوزاد + فروش با قیمت عالی

قبل از اینکه بخواهیم در مورد فروش و یا اجاره دستگاه زردی نوزاد و یا قیمت آنها فکر کنیم ابتدا باید مطمئن شویم که نوزادمان زردی دارد یا نه. اگر چه رنگ پوست نوزاد به خصوص رنگ صورت و از آن مهمتر رنگ چشم خود گویای وجود زردی در نوزاد است اما بهترین راه جهت اطلاع دقیق از وجود بیماری و همچنین درجه زردی دادن آزمایش خون است. البته راههای دیگری نیز جهت آگاهی از میزان زردی نوزادان وجود دارد که در مورد آنها در جای دیگری به طور کامل توضیح داده خواهد شد.

پس از اینکه از شدت زردی کودک خود مطلع شدیم باید به فکر درمانش باشیم. درمان زردی نوزاد اگر به موقع انجام شود هیچ خطری کودک را تهدید نمیکند و هیچ اثری از آن در آینده نیز وجود نخواهد داشت اما برعکس، سهل انگاری در تشخیص و درمان به موقع عواقب بسیار ناگواری خواهد داشت لذا ضرورت دارد که خانواده های عزیز به این مهم توجه ویژه ای داشته و اقدامات ضروری را در اسرع وقت انجام دهند.

درمان در منزل یا بستری کردن در بیمارستان، کدام بهتر است؟

درمان زردی هم در بیمارستان امکان پذیر است و هم در خانه اما بسیاری از والدین بر سر دوراهی انتخاب این موضوع اختلاف نظر دارند که کدامیک بهتر است. قابل ذکر است تجهیزات فتوتراپی از نوع بیمارستانی و خانگی به لحاظ مکانیزم کار هیچ تفاوتی با هم ندارند و امروزه به جرات میتوان گفت که انواع دستگاه زردی خانگی تولید و روانه بازار گشته اند که از لحاظ کیفی از انواع بیمارستانی نیز بهترند. ضمن اینکه درمان زردی با اجاره دستگاه زردی نوزاد در منزل مزایای بیشتری نسبت به نوع بیمارستانی دارند که مهمترین آنها عبارتند از:

  • برای مادری که تازه زایمان کرده و جسمی رنجور و خسته دارد بسیار سخت است که بخواهد به نوزادش که در بیمارستان بستری شده رسیدگی نماید. رسیدگی مادر به نوزاد تازه متولد شده نیز اجتناب ناپذیر است.
  • دوری مادر و والدین از نوزاد پس از 9 ماه چشم انتظاری سخت و غیر قابل پذیرش است.
  • محیط آلوده بیمارستان میتواند مستعد ایجاد هرگونه بیماری برای نوزاد نحیف شما باشد.
  • بستری کردن نوزاد در بدو تولد جهت درمان زردی نوزادان و انگ زدن به طفل معصوم در ابتدای مسیر زندگی برای خانواده ها و اطرافیان اصلا خوش آیند نیست.
  • هزینه گزاف بستری کردن نوزاد در بیمارستان به هیچ عنوان قابل مقایسه با هزینه اندک اجاره دستگاه زردی نوزاد نیست.
  • کیفیت دستگاه زردی سه بعدی ال ای دی به مراتب از انواع دستگاه های بیمارستانی بالاتر و بهتر است.

لذا منطقی است که اگر در چنین شرایطی قرار گرفتید نوزادتان را به منزل منتقل کنید و با اجاره دستگاه زردی نوزاد زردی فرزند دلبندتان را به راحتی در آغوش خود درمان نمایید.

چه نوع دستگاه زردی نوزاد برای اجاره خوب است؟

فروش و اجاره دستگاه زردی نوزاد با قیمت استثنایی

به طور کلی تجهیزاتی مناسب هستند که ضمن اینکه قدرت درمانی بالایی داشته باشند و نوزاد را در حداقل زمان ممکن درمان نمایند معایب زیر را به هیچ عنوان نداشته باشند:

– پوست نوزاد را نسوزاند. با توجه به اینکه نوزاد بدون لباس و به صورت کاملا عریان (فقط با پوشک) داخل دستگاه قرار دارد پوست نوزاد کاملا در معرض سوختگی است. لذا کیفیت دستگاه باید به گونه ای باشد تا پوست نوزاد آسیب نبیند. دستگاه نباید تولید حرارت و گرما داشته باشد.

– لامپهای دستگاه نباید از خود اشعه ماورابنفش (UV) تولید کند چرا که به چشم و پوست نوزاد آسیبهای غیر قابل جبران وارد میکند.

– بهتر است اجاره دستگاه زردی نوزاد از نوع بدون چشم بند باشد. امروزه با توجه به پیشرفتهای چشمگیری که در علوم پزشکی حاصل گردیده تجهیزات فتوتراپی تولید شده اند که به هیچ عنوان به چشم نوزاد آسیب نمیزنند و لذا دیگر نیازی به استفاده از چشم بند نمیباشد که نتیجه آن نیز آرامش و سلامت نوزاد حین درمان است.

امروزه شرکت نی نی سالم با تجهیز مرکز درمانی خود به انواع پیشرفته فتوتراپی گامی موثر جهت رفاه حال نوزادان و خانواده های عزیز و گرامی برداشته است. تجهیزات فتوتراپی این مرکز از نوع ال ای دی بدون ایجاد حرارت و گرما و بدون اشعه ماورابنفش بوده و به صورت سه بعدی نوزاد دلبند شما را در کوتاهترین زمان ممکن درمان مینماید.

این خدمات شامل اجاره دستگاه زردی نوزاد در شرق تهران ، غرب تهران ، شمال تهران ، جنوب تهران ، شهرری ، شهر قدس ، اسلامشهر ، رباط کریم ، تهرانپارس ، تهران نو ، نارمک و کل شهر تهران و کرج میباشد.

آیا فروش دستگاه زردی نوزاد توجیه دارد؟

امروزه شرکتهای مختلفی به عنوان مراکز تولید، خرید ، اجاره و فروش دستگاه زردی نوزاد در کشور فعالیت میکنند اما بعضی از این شرکتها اصلا هیچگونه مجوزی برای فعالیت خود ندارند و بعضی از مراکز و شرکتهای تولید کننده نیز از تکنولوژیهای اولیه برای فروش محصولات خود بهره میبرند. به عنوان مثال، امروزه شرکتهای تولید کننده دستگاههای فتوتراپی فعالیت میکنند که هنوز از لامپهای فلورسنت در فروش تولیدات خود استفاده میکنند.

“اجاره دستگاه زردی نوزاد بهترین روش درمان زردی نوزادان است”

تجهیزات فلورسنت یا همان دستگاه مهتابی برای زردی نوزاد مدتهاست که از چرخه درمان در بسیاری از کشورهای توسعه یافته خارج شده و جای خود را به دستگاههای پیشرفته و مدرن با لامپ ال ای دی داده اند لذا روشن است که خرید و یا اجاره آنها اصلا توصیه نمیگردد. شرکت نی نی سالم به عنوان یکی از شرکت های تولید، اجاره و  فروش دستگاه زردی نوزاد ال ای دی سه بعدی با آخرین تکنولوژی روز دنیا با قیمت های استثنایی و عالی در خدمت هموطنان عزیز و گرامی میباشد.

این مرکز با بکارگیری تعدادی از مهندسین و کارشناسان نخبه کشورمان اقدام به تولید و فروش دستگاه زردی نوزاد نموده است. عمده تولیدات این شرکت نیز از طریق مهندسی معکوس از انواع پیشرفته اروپایی بوده و داخل کشور با بهترین قطعات که عمده آنها نیز وارداتی هستند تولید میگردد و لذا فروش این تجهیزات با قیمت های بسیار مناسب در مقایسه با انواع خارجی به متقاضیان ارائه میگردد. کلیه تجهیزات این مرکز دارای گارانتی یک ساله بوده و خدمات تامین قطعات و تعمیرات آن به مدت 10 سال ارائه میشود.

قیمت دستگاه زردی نوزاد تا چه اندازه مقرون به صرفه است؟

واضح و روشن است که قیمت دستگاه زردی نوزاد بستگی به جنس و کیفیت وسیله و همچنین کاربرد های آن و آپشن های متعلق به آن دارد. مهمترین بخش این وسیله منبع تابش نور آن می باشد. بدیهی است منبع نور ال ای دی کیفیت بالاتری نسبت به فلورسنت دارد ضمن اینکه قیمت آن نیز بالاتر خواهد بود. البته نوع و جنس لامپهای ال ای دی نیز در قیمت نهایی فتوتراپی موثر میباشد.

اگر چه قیمت دستگاه زردی نوزاد LED بالاتر از انواع دیگر است اما در مقابل عمر بالاتری نیز دارند. به عنوان مثال حداکثر عمر لامپهای فلورسنت فتوتراپی از نوع مرغوب آن حداکثر 2000 ساعت بوده اما عمر لامپهای ال ای دی مرغوب تا 20 هزار ساعت نیز میرسد. قیمت دستگاههای فتوتراپی نی نی سالم بسیار مناسب بوده و کاملا رقابتی میباشند.

“برای اجاره دستگاه زردی نوزاد با کارشناسان ما تماس بگیرید”

09125181527

لازم به ذکر است تجهیزات این مرکز با مهندسی معکوس از پیشرفته ترین و مدرنترین تجهیزات درمانی ساخت کشور آلمان الگو برداری شده و ضمن داشتن قیمت های مقرون به صرفه کیفیت بی نظیری دارند. منبع تابش نور این تجهیزات از نوع ال ای دی عدسی دار با طول موج تقریبی ۴۶۰ نانومتر میباشند و ضمن داشتن کیفیت درمانی بی نظیر هیچگونه عوارض جانبی نیز ندارند. بهترین طول موج برای رفع یرقان محدوده 450 تا 470 نانومتر میباشد چرا که مولکولهای بیلی روبین خون به راحتی تجزیه شده و میشکند. در حال حاضر در این شرکت سه مدل فتوتراپی خانگی هوشمند جهت فروش ارائه میگردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *