تشخیص زردی نوزاد با موبایل

یکی از روشهای اندازه گیری و تست زردی نوزاد در منزل استفاده از دستگاه بیلی چک یا بیلی روبین متر بدون نیاز به خونگیری و بدون درد و با دقت خوب و همچنین تشخیص زردی نوزاد با موبایل میباشد. بیلی چک وسیله ای سبک و کوچک با کاربری بسیار آسان می باشد که توسط آن میتوان میزان بیلی روبین خون را فقط از طریق تماس با سطح پوست اندازه گیری نمود تا بتوان جهت درمان زردی اقدامات لازم را انجام داد.

تشخیص زردی نوزاد با موبایل | بیلی چک

برای استفاده از این دستگاه نیاز به بردن کودک به آزمایشگاه و نمونه گیری از خون نمی باشد در نتیجه هیچگونه درد و ناراحتی و یا خطر عفونت های بیمارستانی بچه را تهدید نمی کند.

برای استفاده کافی است دستگاه بیلی روبین متر را به پیشانی بچه بچسبانید، پس از چند ثانیه تامل، سطح بیلی روبین موجود در خون توسط نمایشگر موجود روی آن نمایش داده میشود. دقت اندازه گیری زردی نوزاد اگر چه به اندازه آزمایش با خون نیست اما چنانچه دستگاه بیلی چک از نوع مرغوب باشد قابل قبول است.

مزایای دستگاه بیلی چک در منزل جهت اندازه گیری زردی نوزاد

  • کاهش استرس و ناراحتی والدین به دلیل عدم مراجعه به آزمایشگاه و در نتیجه عدم نیاز به گرفتن خون در روز های اولیه تولد
  • امکان انجام آزمایش های روزانه برای کودکان دارای علائم زردی در منزل بدون هیچگونه محدودیت
  • استفاده راحت و آسان بدون ایجاد هیچگونه درد و ناراحتی برای کودک به گونه ای که حتی والدین بدون داشتن تجربه میتوانند از آن به راحتی استفاده نمایند
  • اطلاع یافتن از درجه زردی نوزاد در مدت زمان بسیار کوتاه و در عرض فقط چند ثانیه

تشخیص زردی نوزاد با موبایل در منزل

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی اپلیکیشن تشخیص و تست زردی نوزاد در منزل بدون خونگیری قابل نصب در گوشی های هوشمند موبایل به نام Bilicam ( اندازه گیری زردی نوزاد با موبایل ) روانه بازار شده است. بیلی کم از دقت بالایی در تعیین میزان زردی نوزاد برخوردار است و به راحتی و توسط اشخاص غیر حرفه ای و غیر متخصص نیز امکان پذیر است لذا نیاز والدین به مراکز درمانی و بیمارستانی مرتفع میگردد.

اپلیکیشن جدید گوشی‌های هوشمند به راحتی قابل نصب بر روی انواع گوشی های تلفن همراه بوده و با آن می‌توان در عرض چند ثانیه میزان یرقان نوزادی را مشخص نمود. متاسفانه این نرم افزار که البته با یک ویجت موبایلی همراه میباشد هنوز در کشور ما ارائه نشده است اما به محض ورود آن به کشور از طریق همین مرکز در اختیار هموطنان عزیز قرار خواهد گرفت.

مرکز فروش و اجاره دستگاه زردی نوزاد نی نی سالم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *