نحوه قرار دادن نوزاد در دستگاه فتوتراپی

نحوه قرار دادن نوزاد در دستگاه فتوتراپی

نحوه قرار دادن نوزاد در دستگاه فتوتراپی خانگی

بعد از اینکه والدین محترم با آزمایش خون کودک و به توصیه پزشک مجبور به استفاده از تجهیزات درمانی شدند میتوانند جهت اجاره دستگاه فتوتراپی نوزادان با شرکت نی نی سالم تماس بگیرند. بعد از تماس شما، تجهیزات مربوطه به محلی که فرزند شما آنجا هست انتقال داده می شود. سپس کارشناس شرکت به شما نحوه قرار دادن نوزاد در دستگاه فتوتراپی خانگی و همچنین روش استفاده از آن را به شما آموزش میدهند.

پس از استفاده از دستگاه در مدت زمان توصیه شده، میتوان جهت اطمینان از بهبودی کامل بچه از وی مجددا آزمایش خون گرفت. اگر سطح بیلی روبین به اندازه کافی پایین آمده باشد درمان تمام خواهد شد. میتوانید روش استفاده از دستگاه فوتوتراپی را در فیلم آموزشی زیر مشاهده نمایید. ضمنا از لینک زیر نیز میتوانید فیلم آموزشی را مشاهده نمایید.

( نحوه استفاده از دستگاه فوتوتراپی نی نی سالم )

نکات مهم روش استفاده از دستگاه زردی سه بعدی

برای رعایت نحوه صحیح قرار دادن نوزاد در دستگاه فتوتراپی به نکات زیر توجه کنید:

  • دمای اتاق نوزاد باید حدود 28 درجه سانتی گراد مطابق با دماسنج روی دستگاه باشد.
  • دستگاه را به برق زده و روشن کنید.
  • نوزاد را لخت کنید به غیر از پوشک او که باید حتما خشک باشد.
  • پوششی مناسب مثل چشم بند را روی چشم نوزاد قرار دهید. در مدلهای پیشرفته ال ای دی شرکت نی نی سالم نیازی به استفاده از چشم بند نمیباشد.
  • نوزاد خود را درون دستگاه قرار دهید.
  • موقعیت نوزادتان را هر ۲ ساعت تغییر دهید. این کار باعث می شود تا همه قسمت های پوست نوزاد در معرض نور دستگاه قرار گرفته و در نتیجه بیلی روبین با سرعت بیشتری کاهش پیدا کند. گفتنی است در نوع  دستگاه زردی سه بعدی به علت تابش نور از سه جهت نیازی به جابجایی نوزاد نیست.
  • هر 2 ساعت یکبار نوزاد را از دستگاه خارج کرده و به مدت یک ساعت فرصت دارید رسیدگیهای لازم از جمله تعویض پوشک و شیردهی به میزان کافی را انجام دهید.
نحوه قرار دادن نوزاد در دستگاه فتوتراپی

چنانچه پس از اجاره دستگاه درمان زردی از مرکز درمانی نی نی سالم و در طول استفاده از آن هر سوال یا نگرانی داشتید میتوانید با کارشناسان خبره ما 24 ساعته و به صورت شبانه روزی تماس بگیرید.

 

مرکز فروش و اجاره دستگاه زردی نوزاد نی نی سالم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.